Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nevím si vůbec rady
#1
Ahoj,už pár let si kladu otázky ohledně mé orientace.Nikdy sem o asexualitě nepřemýšlel,ale ve svém věku(16) bych už měl mít jasno,tak jsem nad tím zapřemýšlel a něco si přečetlo.Je to asi nejpravděpodobnější možnost.Abych začal od začátku,nikdy jsem nebyl typický kluk.Nemám skoro žádný sexuální chtíč,přijde ‘‘to‘‘ na mě snad jen jednou za měsíc a to se k tomu jakoby musím i dokopat.Když jsem od svých spolužáků slyšel,že masturbují minimálně jednou denně,musel sem se zeptat,co je k tomu vede.Odpověděli,že na to mají chuť.Ale já chuť nemám a abych byl upřímný,ten pocit při masturbaci a následném orgasmu není nic moc.Větši uspokojení je při vykonávání mého koníčku nebo i jezení oblíbeného jídla.Prostě mě to nebaví,za celý den na sex ani nepomyslím.Né že by se mi hnusil.Prostě by mi jen stačil někdo,koho můžu obejmout,políbit nebo si s ním někam vyjít.Do budoucna chci mít i děti.Moje první masturbace byla ve 12ti letech.Abych pravdu řekl,bylo to spíš ze zvědavosti,neměl sem žádný chtíč.Kdybych si přiznal,že jsem asexuál a stačí mi jen někdo,koho můžu milovat a nemusí dojít k nějakému pohlavnímu styku,je tu další problém.Musí mít asexuál vždy jen holku?Nebo se prostě zamiluje do jakéhokoliv pohlaví?Holky se mě líbí,ale tak stejně se mě líbí i kluci.Dokázal bych si představit sex s klukem i holkou(sice by mě vykonávání sexu nijak nebavilo,ale dokázal bych to),ale nevím,jak by to bylo s erekcí.Pokud prostě ten chtíč nemám,musím se víc snažit,aby se mi postavil.Prosím o vaší pomoc a rady.Můžu být něco jako bisexuální asexuál?Nejde to moc dohromady..Nemám chtíč,masturbace mě nijak neuspokojuji a na sex si ani nevzpomenu,ale dokázal bych milovat a mít sex s holkou i klukem.Díky za odpovědi :)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Nevím si vůbec rady - od Maz-diskusni-forum-liik - 14. 01. 2013, 04:52:27
RE: Nevím si vůbec rady - od -diskusni-forum- - 14. 01. 2013, 07:40:41
RE: Nevím si vůbec rady - od ad-diskusni-forum-evr - 22. 01. 2013, 14:45:48
RE: Nevím si vůbec rady - od ic-diskusni-forum-e80 - 23. 01. 2013, 22:59:06

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Sama nevím, jak na tom jsem Ly-diskusni-forum-re 31 54874 17. 10. 2018, 14:26:11
Poslední příspěvek: Ly-diskusni-forum-re
  Patřím sem vůbec? Melo-diskusni-forum-unek 15 34758 08. 04. 2015, 11:54:39
Poslední příspěvek: Kri-diskusni-forum-stý
Bug Nevím to jistě. Dak-diskusni-forum-iii 6 14641 22. 08. 2014, 17:23:52
Poslední příspěvek: Dak-diskusni-forum-iii
Brick Tak já Vám nevim! :) Te-diskusni-forum- 5 14886 19. 03. 2013, 22:05:12
Poslední příspěvek: Cha-diskusni-forum-rlie

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex