Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím, jsem tu nová :)
#1
Tongue 
Zdravím Vás :),

tak jsem se rozhodla, že vyhledám nějakou komunitu lidí, smýšlejících podobně jako já, protože v mém okolí o nikom takovém nevím. K tomu, že jsem asexuální jsem dospěla běhěm posledních pár let, když mi po pár 'pokusech' došlo, že sex mi nic neříká.

Bohužel, jak už jsem psala, nemám v okolí nikoho, kdo by to měl stejně a kamarádky, kterým jsem se svěřila s tím, že sexuální život mi nic neříká, mě posílají za sexuologem nebo rovnou psychologem. Kroutící očima

Jsem však přesvědčena že žádný 'problém' nemám a dokážu si život plnohodnotně užít i bez potřeby souložit. S navazováním známostí nemám nejmenší problém, jsem celkem společenská a seznamuji se poměrně snadno. Navíc zatím nějak necítím potřebu 'se vázat', což si bohužel většina kluků vyloží mylně. Myslí si, že mi jde o sex, přitom naopak... po něm vůbec netoužím Velmi šťastný.

Přitahuje mě opačné pohlaví. Mám ráda mazlení, flirtování, líbání, hlazení, ale to je asi tak vše. Tady můj zájem končí. Bohužel kluky takto často nechtěně nažhavím a oni si pak myslí, že jsem nějaká náruživka Velmi šťastný Jenže zkuste na kluka hned při seznámení vybalit 'Ahoj, jsem asexuálka'...polovina z nich neví co to je a druhá polovina mě pak má za 'tu divnou'. Proto pro mě seznamování v 'reálném životě' asi nemá smysl...

To bylo pro začátek [/font]vše :) Nehledám tu vztah, ale spíš porozumění a ráda se seznámím s lidmi, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu jako já :);)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Zdravím, jsem tu nová :) - od Miss ind-diskusni-forum-ependent - 14. 07. 2013, 15:23:02

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj, jsem tu nová pírk-diskusni-forum-o123 40 58833 01. 01. 2020, 21:46:50
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Som tu nová kla-diskusni-forum-risa 1 6830 25. 03. 2019, 16:41:06
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Nová v poli... Adri-diskusni-forum-finel 15 27621 07. 03. 2019, 13:27:49
Poslední příspěvek: Adri-diskusni-forum-finel
  Nová na fóru Kapy-diskusni-forum-bara 5 14544 26. 05. 2016, 11:53:21
Poslední příspěvek: Kapy-diskusni-forum-bara
  Jsem tu nová zuzi-diskusni-forum-zuzi 1 7229 22. 05. 2015, 19:50:19
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex