Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita na aktualne.cz
#15
(17. 12. 2013, 00:48:15)kirmakX6on Napsal(a): vy jste teda extra citliví na "odsuzování" asexuality...a přehlížíte odsuzování ostatních nenormalit

to jste fakt všichni kromě asexuálnosti zcela normální ? :-D Máte štěstí.

Tak na diskuznim fóru pro asexuály mi připadá celkem logický, že na odsuzování asexuality jsou tady v globálu lidi citlivější, než na odsuzování ostatních odchylek od "normálnosti". Já si o sobě nemyslim, že bych byl ve všech ostatních ohledech úplně "normální", ale za svůj život jsem objevil i jiný lidi, který měli stejnou "nenormálnost" nebo aspoň pro to měli určitý pochopení. A možná ti to bude připadat neuvěřitelný, ale v životě jsem ještě nepotkal nikoho, kdo by mi řek, že je taky asexuál. Tim pádem jsem rád, že aspoň takhle virtuálně si o tom můžu někde pokecat, protože za těch X let mam potřebu to taky sdělit někomu, kdo mě pochopí. Nejdřív jsem o svý asexualitě (i když v tý době jsem ještě ani nevěděl, že se to nazývá asexualita) lhal, protože jsem to nechtěl nikomu přiznat a vlastně jsem to nechtěl přiznat ani sám sobě. V posledních letech jsem to teda přestal tajit, ale když to někomu řeknu, tak každej na mě kouká jak na blázna. Případně to lidi neberou vůbec vážně a myslej si, že si dělám srandu nebo chci vypadat zajímavě.
Takže nemůžu odpovídat za ostatní, ale pokud budu odpovídat za sebe, tak já sem na tohle fórum začal chodit kvůli asexualitě a tim pádem ostatní odchylky od "normálnosti" a jejich odsuzování bych tady asi moc neřešil, i když se mě to třeba bude přímo týkat.

Jinak já teda nemůžu říct, že by mě přímo někdo za asexualitu odsuzoval. Prostě je to spíš naprostý nepochopení.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Asexualita na aktualne.cz - od Sh-diskusni-forum-ari - 15. 12. 2013, 19:45:13
RE: Asexualita na aktualne.cz - od -diskusni-forum- - 16. 12. 2013, 02:50:02
RE: Asexualita na aktualne.cz - od UweF-diskusni-forum-iltr - 17. 12. 2013, 02:39:02
RE: Asexualita na aktualne.cz - od -diskusni-forum- - 16. 12. 2013, 02:25:10

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex