Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Anketa: Změnil bys současné směřování lidstva, nebo ti vyhovuje?
Nemáte dostatečná oprávnění, abyste mohl(a) hlasovat v této anketě.
1. Změnil bych; myslím si, že lidstvo se neubírá správným směrem. (a popiš jakým směrem si myslíš, že se neubírá správně, jak by mělo, jak bys měnil, nebo co pro to v životě děláš)
33.33%
3 33.33%
2. Rád bych změnil, ale cítím se na to slabý. (v čem, jak, proč?)
11.11%
1 11.11%
3. Ne, neměnil bych; současné výdobytky, ale i negativa mi vyhovují. (popiš, co ti vyhovuje, a co vnímáš problematické, a jestli si myslíš, že v budoucnu převáží negativa nebo positiva, a proč)
11.11%
1 11.11%
4. Je mi to jedno, nezajímá mě to, nevím. (nezájem - lhostejnost, sobectví, konsumismus)
33.33%
3 33.33%
5. Možnost "ostatní" neuvádím, protože jednak nemusíte hlasovat, a jednak se k tomu můžete vyjádřit v diskusi.
11.11%
1 11.11%
Celkem 9 hlas(ů) 100%
* Hlasoval(a) jste pro tuto možnost. [Zobrazit výsledky]

Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kniha, která nepřímo vysvětluje současnou "asexualitu" mnohých jedinců
#35
(29. 03. 2014, 13:24:46)UweFiltr Napsal(a): Co bys s těma homosexuálama chtěl udělat? Převychovat? Nebo rovnou zlikvidovat, aby "nenakazili" někoho dalšího?

pro Nih.: Tato věta je přímý útok. Pokud to vnímáš jinak, už žiješ jinde. V agresi, protože ji nevnímáš.

(04. 04. 2014, 10:31:53)Nihillus Napsal(a): sk8: mám takový pocit, že UV se nenechal strhnout žádnou "vlnou nenávisti" ani nepředhodil násilné řešení.. jeví se mi to spíš jako hyperbolický obrat, kterým tě pobízí, abys nadhodil nějaké řešení toho problému, o kterém ses rozhodl tady tak sáhodlouze kázat.

A sám jsi si odpověděl: "... o kterém ses rozhodl tady tak sáhodlouze kázat."
Možná už jsem to vysvětlil dostatečně pro lidi, kteří porozumět chtějí.

Jenže většina těch, kteří se tady nevyjádřili, je zastrašená obhajovateli vadného (homosexuálů, lenosti, konsumismu), např. hic iacetou, zerubisem, takže se bojí něco napsat, aby nebyli těmito lidmi rozmetáni.

Jako příklad viz třeba některé příspěvky Nely, kde si stěžuje na bezohlednou tvrdost hic iacet. Jiní to po čase vzdali, když viděli, že je tu jen několik málo jedinců, kteří se zastávají dobra a porozumění, a odešli odsud.

Diskutovat nebo zastrašovat (urážet, spolčovat se, obhajovat vadné,...) je rozdíl.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: kniha, která nepřímo vysvětluje současnou "asexualitu" mnohých jedinců - od sk8 - 04. 04. 2014, 17:35:39

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  kniha: Understanding Asexuality Iva-diskusni-forum-na69 0 1375 09. 08. 2022, 22:03:08
Poslední příspěvek: Iva-diskusni-forum-na69
  [Kniha] Ace: What Asexuality Reveals About Desire, Society, and the Meaning of Sex Egr-diskusni-forum-etta 4 4273 14. 06. 2022, 19:06:37
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Kniha Understanding Asexuality raind-diskusni-forum-ragon 1 6347 11. 01. 2019, 01:16:24
Poslední příspěvek: Life.I-diskusni-forum-s.Good
Asexual Nová kniha - Sexualita a sexuální identita MihaTr-diskusni-forum-ochael 1 7515 26. 06. 2016, 11:54:33
Poslední příspěvek: ho-diskusni-forum-uba
  Květa Fialová: "Nenávidím sex, šport a politiku" Ne-diskusni-forum-la 3 12421 07. 05. 2009, 23:56:44
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex