Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Otevřený dopis
#1
OTEVŘENÝ DOPIS MÉMU BUDOUCÍMU MANŽELOVI
Anonymní dopis zaslaný americkému časopisu All About Issues

Ačkoli zatím přesně nevím, kdo jsi, často na Tebe myslím. Jak asi právě žiješ? Záleží mi na tom. Protože způsob, jakým teď žiješ, určuje, jakým mužem se staneš. Mužem, se kterým strávím zbytek svého života.

Zřejmě z nějakých zvláštních důvodů, nepřichází u mužů mužnost automaticky. Někteří stráví celý svůj život tím, že se snaží dokázat svou mužnost. Lovem, sportem nebo rychlou jízdou, a naneštěstí také pohlavní aktivitou. Nám ženám se to zdá zvláštní, že chce někdo pohlavním stykem dokázat, že je muž. Pro nás to je jen důkaz, že dozrál do puberty, a nepovažujeme to samo o sobě za velký úspěch. Stát se mužem je mnohem složitější proces. Je zvláštní, že i dnes se chce většina kluků oženit s ženou, která svou sexualitu respektuje. Neradi si svou budoucí ženu představují v náručí jiného, nebo jako předmět vtipů mezi kluky v šatně tělocvičny. Vytahují se s takovými děvčaty, ale nežení se s nimi. Chtějí si vzít děvče, které to nikdy nedělalo, nebo dělalo a lituje toho. Které chápe, že sexualita musí mluvit řečí trvalé, oddané lásky. Děvče, jako jsem já. Proč bych si měla chtít vzít někoho takového? Někoho, kdo si chce vzít pannu, ale utrácí své mládí tím, že připravuje děvčata o panenství, aby dokázal svou mužnost? Takový není v mých očích pravým mužem. Je to sobecký nezralý kluk hnaný nejistotou, ne láskou. Takový mne nezajímá.

Chci od Tebe víc. Chci, abys respektoval svoji sexualitu tak, jako já respektuji svou. Chci, abys byl opravdový, vyrovnaný muž. Ne slaboch, který používá ženy k tomu, aby zakryl svou nejistotu. Takový by přece nemohl mít všechny ty ženy a najednou milovat mne. Možná, že je dobrý v posteli, ale v lásce nestojí za nic. Chci, aby ses opravdu učil milovat. Učit se milovat znamená učit se dát druhého na první místo. Sukničkáři nejde v první řadě o dobro druhého. Zneužije děvče tím, že svým tělem slibuje stálý vztah, ale o stálý vztah mu nejde. Vystavuje děvče nebezpečí nakažení ošklivými chorobami. Které navíc může později přenést i na svou ženu. To není milování. Skutečný muž miluje ženy, všechny ženy. A chce to, co je pro ně nejlepší. Nedopustí, aby jeho vlastní touha rozhodovala o jeho jednání. O svém jednání chce rozhodovat raději on sám.

Chci, aby ses naučil sebeovládání. Je to pro mě velmi důležité. Nechci si vzít muže, který se nedokáže ovládat. Takoví muži jsou špatnými manžely. Ten, kdo neumí říci v sexu "ne", to ve čtyřiceti nebude umět o nic lépe než v osmnácti. Znám ženy, které si dělají starosti, kdykoli jejich manžel přijme atraktivní sekretářku. To nechci. Co by to bylo za manželství, kdybych Tě nemohla s důvěrou pustit ani na služební cestu.

Zkrátka, nemyslím, že se vyplatí žít tímto způsobem. Společnost Ti tvrdí, že se připravuješ o vrchol své sexuality. Tvoje mlčení může provokovat mezi kluky, kteří se vytahují. Možná, že Ti i nějaké děvče, s kterým jsi chodil řeklo, že asi nejsi normální, protože jsi ji nezval do postele. V hloubi duše však musíš vědět, že pohlavní styk nedokáže Tvou mužnost. Je to jen k zlosti, že to zřejmě neví nikdo jiný kromě Tebe.

Ale někdo to ví. Já to vím, a já jsem nakonec ta jediná, na které záleží.

Ne, nejsem tak omezená jako ti, co tvrdí, že si vezmou jen pannu nebo panice. Dnešní společnost nepodporuje panenství, zvláště ne mužské panenství. Dokážu odpustit chyby z Tvé minulosti. Záleží mi však na Tvé budoucnosti, která začíná dneškem. Až se s Tebou setkám, chci najít muže, který se vědomě rozhodl čekat. Z lásky ke své budoucí rodině a z odpovědnosti k našemu manželství. Chci, abys byl opravdovým mužem, který získal schopnost ovládání, zralost a velkorysost, které čekání přináší. V šatně mezi kluky Ti asi nezískají popularitu, ale mně se líbí. Udělají z Tebe lepšího manžela a lepšího otce. Tohle je pro mne sexy. Já jsem se po celá ta léta zdržela pohlavní aktivity a nebylo to z nedostatku příležitosti. Měla jsem dost zájemců a nebylo vždy lehké říci "ne". Vím, že to ani pro Tebe není vždycky lehké. Ale posílí to naše manželství. Sexualita bude naším vzájemným darem, naší vlastní "řečí". Bude patřit nám dvěma, a ne, "nám a všem, s kterými jsme kdy chodili".

Děkuji Ti, že na mne čekáš. Slibuji Ti, že toho nebudeš litovat.


zdroj: http://znamost.cz/seznamka.php?s=71

Tohle by mělo být slyšet častěji!
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Otevřený dopis - od malacar-diskusni-forum-odejnice - 22. 07. 2014, 19:17:17
RE: Otevřený dopis - od Rad-diskusni-forum-ical - 23. 07. 2014, 22:13:42
RE: Otevřený dopis - od fof-diskusni-forum-ona - 23. 07. 2014, 22:19:36
RE: Otevřený dopis - od fof-diskusni-forum-ona - 23. 07. 2014, 22:26:36
RE: Otevřený dopis - od Incom-diskusni-forum-plete - 23. 07. 2014, 22:59:39
RE: Otevřený dopis - od -diskusni-forum- - 24. 07. 2014, 10:27:23
RE: Otevřený dopis - od Rad-diskusni-forum-ical - 24. 07. 2014, 22:32:50
RE: Otevřený dopis - od Incom-diskusni-forum-plete - 25. 07. 2014, 00:23:20
RE: Otevřený dopis - od -diskusni-forum- - 25. 07. 2014, 08:56:04
RE: Otevřený dopis - od Magr-diskusni-forum-amal - 24. 07. 2014, 09:11:09
RE: Otevřený dopis - od ad-diskusni-forum-evr - 24. 07. 2014, 10:15:50
RE: Otevřený dopis - od Jul-diskusni-forum-iana - 28. 08. 2016, 00:04:44

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex