Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satanská biblia a asexualita
#19
(15. 09. 2014, 20:45:18)panoška Napsal(a): Pánbíčkáři že si dovolí sex až po třetím děcku? A jak by k těch děckům jinak přišli? :)

Proč Tě vlastně zajímají satanisti?

To bolo prirovnanie 8-) tak si občas robíme srandu, napr. doma. ... "Sex? ale prosím ťa, až po treťom decku predsa!"
V podstate ma nikdy nezaujímali natoľko, aby som ich nejak rozoberal. Potom mi kamarát dal túto knižku - bibliu - a začal som ju čítať. Tú kresťanskú poznám ako-tak, veľmi dobre viem, aké drísty sa tam píšu (ale áno, samozrejme to má vždy vedľajšiu myšlienku) a podobenstvá a podobné, satanskú som nikdy nečítal, nepoznal. Tak som sa do nej pustil. Musím uznať, že ja, ako nábožensky nezainteresovaný, ju považujem za vskutku sympatickú.
Podľa nej sú vlastne v podstate satanisti skoro všetci - ak by sa to malo brať až tak extrémne. Pretože staré kresťanstvo viedlo k askéze a odriekaniu, satanizmus zas povoluje určitú chamtivosť... no a nepoznám človeka, ktorý by nechcel nejaké tie prachy navyše LOL Sú tam naozaj zaujímavé veci, také bežné a stotožňujem sa s nimi, a to ani nemusí byť nejaký satanista.

Tak mi úplne vypadla druhá strana tejto témy!
Nechcel som rozprúdiť nejakú hádku, ani som nechcel dosiahnuť to, aby si o mne ľudia na fóre mysleli, že som satanistická guma LOL Proste som mal potrebu to sem prepísať, pretože som tam zahliadol "asexualita" a nejak som to tam ani nečakal.
Ale páči sa mi, ako sa debata rozbehla. Prečítal som si názory. Je to dosť poučné.
A áno, panoška u mňa vedie, nemusím tu ani nič dopisovať, povie všetko za mňa 8-)
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Satanská biblia a asexualita - od Cha-diskusni-forum-rlie - 18. 09. 2014, 21:33:35

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex