Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prý je taky asexuální, bejvávalo...
#1
Sad 
Ahoj všichni. Chtěl bych se zeptat na názor lidiček, co jsou jako já. Jak to u mě funguje a fungovalo?

V každém vztahu jsem měl k sexu "nepotřebu", po nějaké době až "nechuť", ale ve stádiu těžké zamilovanosti jsem pro partnerku udělal vše, tedy jsem měl vždy zpočátku i sex. Tato schopnost vycházet vstříc ale rychle upadala po maximálně několika měsících a vždy po cca 2 letech došlo ke konci vztahu... Prý jsem je nemiloval, když jsem s nima nechtěl sex.

A pak jsem potkal svoji současnou partnerku. Z počátku jsme měli sex cca jednou týdně, ale už v té době mi zmiňovala, že sex moc neprožívá.. Došli jsme k závěru, že jsme oba asexuálové. Nádherný vztah, porozumění, pro mě čistá duševní láska a byl jsem šťastný. Vzali jsme se. V poslední době začala mít moje žena často velmi mizerné nálady a začala mi dávat najevo, že jí chybí sex... Říká, že nemusí mít vyloženě styk, ale že by chtěla aspoň petting apod. Já ale tohle nechci, miluju ji ale představa mít po letech sex byť v této formě je mi velmi nepříjemná a vím, že to pro mě není akceptovatelné. Prostě to nepůjde, nechci... A teď se bojím, že kvůli zamilovanosti kdysi přistoupila na "asexuální hru", ale nakonec zjistila, že s tím žít nemůže a náš vztah se rozpadne, jako všechny předtím. Což mě zničí, myslel jsem, že jsem našel dokonalou partnerku, jsme spolu už spoustu let a teď tohle. Nevím co s tím. Nějaká rada?
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Prý je taky asexuální, bejvávalo... - od All-diskusni-forum-adin - 10. 11. 2014, 13:20:16

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex