Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Možná tu jsem omylem
#9
(29. 12. 2014, 21:33:26)SnowWhite Napsal(a): Zdravím všechny. Je možné, že tu jsem úplně omylem, ale za zkoušku nic nedám.
Nepovažuji se za stoprocentního asexuála, protože muži mne přitahují a vztahu se až tak úplně nebráním. Tedy, ráda bych měla fungující vztah, ale přeci jen mi v tom něco brání. A to něco je, že sex jako takový nepovažuji za to nejdůležitější na světě. S vhodným partnerem je příjemný, to ano, ale stačilo by mi to jednou za měsíc, možná i méně (během prvního měsíce častěji, ale pak zájem rapidně klesá). A pokud bych měla mluvit o svém žebříčku hodnot, tak před sexem určitě dávám přednost třeba sportu a dalším věcem. Abych pravdu řekla, cítím se tak nějak "mezi" - hrozně moc se mi líbí a taky mi chybí takové krásné věci jako líbání, objímání a mazlení, ale bez toho, aby nutně musel následovat sex. Asi jsem divná, ale dávám přednost v objetí si lehnout k televizi než...však víte. Strašně moc toužím po muži a partnerském vztahu s ním, který by to měl "hozené" stejně jako já - milovali bychom se psychicky a fyzicky si tu lásku dávali najevo především líbáním, objímáním, mazlením, společnými zážitky ze sportu, výletů a ne několikrát za den...
A popravdě řečeno ani nechci rodit děti. Dennodenní nucení se do sexu a následné rození dětí mě upřímně řečeno vážně děsí.
Ještě jsem žádného muže, který by to vnímal stejně jako já a měl stejné potřeby, nepoznala a to mi bude 33 let. A vážně se začínám bát, že už ho ani nepotkám. Ale nechci být celý život sama a líbání a objímání vážně potřebuju. Proto jsem se, možná omylem, dostala až sem s nadějí, že tady třeba nějakou spřízněnou duši potkám.
Tak co na mě říkáte? Necháte si mě tu? Najdu tady muže, který by měl žebříček hodnot a zájmů velmi podobný tomu mému? Nebo jsem zcela naivní??? :)

v strašne veľa veciach s Tebou súhlasím :)) ja naproti tomu športu mám radšej filozofiu, knihy a tak ďalej...ale tak to už je len malá drobnosť :)) a som strašne rád, že konečne som našiel ženu (hoc odo mňa o 12 rokov staršiu), ktorá sa na to pozerá veľmi podobne ako ja..a teda mám nádej do budúcna, že by som si aj ja raz mohol nájisť partnerku :))
„Život je smrteľná choroba prenášaná sexom.“
R. D. Laing
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Možná tu jsem omylem - od eslard-diskusni-forum-er1234 - 16. 01. 2015, 23:32:03

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Možná řeším hlouposti Kob-diskusni-forum--ra 13 26351 14. 07. 2011, 19:56:32
Poslední příspěvek: malacar-diskusni-forum-odejnice

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex