Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
I'm not weird, I'm limited edition :-)
#10
Áno, zní to idealisticky ;). Je to sice moc hezké, ale žít takhle v našem městě, tak se za chvíli stanete terčem lidí, co vás začnou zneužívat, nebo na vás šít jinou boudu (a nemusí to být jen lidé z okolí). Občas je třeba mít proto na paměti citát Margaret Thatcherové:

“To wear your heart on your sleeve isn't a very good plan; you should wear it inside, where it functions best.” Přeloženo: Nosit své srdce na rukávu (česky mít srdce na dlani) není moc dobrý plán; měl/a bys ho nosit uvnitř sebe, kde funguje nejlépe."

Anebo já říkám zkráceně - "Člověk má být dobrý jen k těm, kteří si to zaslouží." :) Už jsem viděla tolik lidí s povahou anděla, na kterých někdo parazitoval a zneužíval je pro svou potěchu, že ne, mě už prostě o ničem jiném nikdo nepřesvědčí, já o své ideály dávno přišla. To je prostě výsledek životních zkušeností.


(01. 04. 2015, 18:20:17)vanellus Napsal(a): Možno som idealistka, ale toto by som nepovedala :) Veľa záleží aj na tom, ako na ľudí pôsobíme my. V tejto smutnej dobe sa ľudia ženú za niečím, čo vlastne nemá zmysel a ja sa nedivím, že mnohí z nich zatrpknú. Možno stačí len postrčiť tým správnym smerom a uvidíte tú zmenu :)

[quote='carol' pid='38386' dateline='1427903591']
Opravdu dobrých a hodných lidí je v dnešní době jako šafránu ;).
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: I'm not weird, I'm limited edition :-) - od ca-diskusni-forum-rol - 01. 04. 2015, 20:03:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex