Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Po dvou letech ahoj :)
#4
(11. 04. 2015, 14:26:37)janajana Napsal(a):
(11. 04. 2015, 10:48:51)OneShot236 Napsal(a): Tak jak jste se všichni měli? :D
Dva roky uběhly a já se vrátila zpět k domněnce, že jsem asexual (je tu i velká pravděpodobnost, že jsem demisexual). No, sama si popravdě pořád nejsem ani jistá, protože "hormonama" to mnou nekypí, jak by správně mělo v mém věku, bla bla bla, kecy. Každopádně si myslím, že už nějakej ten rozum mám :D Takže ahoj :D

Ahooj, taky jsem se tu objevila po nejake casove mezere. Partnerstvi uz mam sice vyresene, ale zjistila jsem, ze i kamarady bych chtela ackovy. Protoze s temi, co na sex mysli prilis casto je komplikovane kamaradit, aniz by se jim do toho nepletly hormony. I kdyz hned zkraje jasne vzdy rikam, ze sex nehledam, tak si zrejme mysli, ze to rikam jen aby se nereklo. Nekdy to i tak podavaji. Je to unavne. U kamaradek se sexualita resit nemusi, coz je uleva.

Jo, moje nejlepší kamarádka mě pravidelně zásobuje informacemi o svém sexuálním životě s jejím přítelem, takže po těch třech letech, co ji znám, k tomu radši nic neříkám a jen poslouchám :D
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Po dvou letech ahoj :) - od -diskusni-forum- - 11. 04. 2015, 10:48:51
RE: Po dvou letech ahoj :) - od -diskusni-forum- - 11. 04. 2015, 17:18:38

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow numero dos po X letech Elinka97 26 33078 17. 08. 2020, 08:29:40
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8894 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex