Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nikdy neměly sex, přesto jsou z nich šťastné matky
#5
Můj názor je takový, že pokud nějaká žena nedokáže mít partnerský vztah nebo se v něm necítí dobře, tak prostě buďto není zralá na to aby měla dítě a nebo prostě to pro ni není přirozené a její role na tomhle světě je jiná, než být matkou. A pokud někdo nemá čas na hledání partnera, tak jak může mít čas na výchovu dítěte? Podle mě je to celé zkrátka sobectví a z mého pohledu fakt hodně kruté vůči dítěti. Nejsem sice rodič, ale myslím si že zkrátka výchova dítěte spočívá hlavně v tom, že dítě odkoukává od svých rodičů jak se vůči sobě chovají, vnímá jejich emoce a podobně. Nějaké finance, názory apod. jsou podle mě dost nepodstatné pro zdravý vývoj dítěte. Prostě výchova je podle mě sama o sobě především o vztahu. Připadá mi to spíše jako když si někdo koupí psa. Jenomže pes je závislý a zůstává závislý, zatímco dítě by mělo jednou být schopné stát se dospělým samostatným, zdravým a hlavně šťastným člověkem a od koho se to bude učit? Vůbec se mi to nelíbí.
Je sice hezké, že by mohl mít dítě každý, kdo by chtěl, ale co ty děti? Má to cenu, že rodič naplní své potřeby a dítě se pak třeba většinu života trápí?

(24. 10. 2015, 13:23:50)lilina Napsal(a): Je pořád lepší otěhotnět takovýmto způsobem, než někde hledat nějakého muže, projít si trapností vztahu a rozchodu, aby se celý život pak bála rádoby oprávněných požadavků od náhodného biologického otce jejího milovaného dítěte.
Tomu nerozumím. Co je trapného na vztahu? A proč by otec neměl mít požadavky? Proč by měl být náhodný?
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Nikdy neměly sex, přesto jsou z nich šťastné matky - od ho-diskusni-forum-uba - 24. 10. 2015, 16:14:50

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexuálové se dříve styděli, dnes jsou hrdí. V sexuologii mě nic nepřekvapí, říká Uze Cipísek 0 4508 08. 02. 2020, 18:38:47
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Dennik N - Nikdy nepocítiť túžbu. Príbehy ľudí, ktorých nikto sexuálne nepriťahuje pri-diskusni-forum-mula 4 10548 14. 02. 2016, 12:30:46
Poslední příspěvek: pri-diskusni-forum-mula
  Nemají spolu sex, a přesto jsou šťastní - Novinky.cz Sunnylo-diskusni-forum-vesToby 4 13981 06. 06. 2013, 19:12:44
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  I bez sexu se dá šťastně žít [novinky.cz] pros-diskusni-forum-těJá 11 32494 01. 07. 2010, 14:50:58
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex