Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj.
#2
Ahoj Juliano :-), určitě jsi na těchto stránkách dobře, chápu Tvojí úlevu, když ses někde "našla" a zjistilas, že v tom nejsi zdaleka sama a to docela brzo, vzhledem k Tvému věku. Mně je 43 let, přes 20 let jsem byla vdaná, ale asi až před dvěma roky jsem si uvědomila, že bude něco trochu jinak. Když jsem "šla" pomalu zpátky v letech, tak jsem si uvědomovala, že už to ve mně bylo dřív. Na střední škole, když si holky v pondělí vyprávěly zážitky (sexuální :-)) z víkendu, tak jsem byla mimo. Vůbec jsem neměla chuť to zkoušet, představovala jsem si hned, jak budu těhotná. Osvěta v tomto směru byla nulová, rodiče si s námi o tom vůbec nepovídali, nebyl internet atd. O panenství jsem přišla v osmnácti, po ročním chození s mým budoucím manželem, on byl panic, byla to hrůza, nechápala jsem, co na tom kdo vidí. Ale v manželství jsme si vyhověli, občas, on měl taky určitý problém, sex nějak zvlášť nevyžadoval, takže jsem si připadala "normálně". Po rozvodu, který proběhl po vzájemné dohodě, prostě jsme se odcizili, sex v tom nehrál žádnou roli, jsem si našla jiného partnera, vídali jsme se jen o víkendu, taky nebyl nějak zvlášť sexuchtivý, tak se to dalo přežít :-), ale už se mi zdálo, že něco není v pořádku. Nakonec jsme se rozešli, sex už v tom hrál trochu roli, ale zjistila jsem, že je to primitiv, tak jsem to ukončila. Až další partner mi otevřel oči. Byl hodně náruživý, klidně to chtěl i 3x denně, já, abych ho hned neodradila nebo neztratila, jsem předstírala vášeň a orgasmus. Bylo to hrozné!!! Ale jinak ten vztah byl fajn, tak jsem "držela" a vydržela, až jednou...napsala jsem mu vzkaz, že už s ním nemůžu být. Psal mi, volal, nosil mi kytky ke dveřím, strašně mě chtěl zpátky, věřím, že mě opravdu miloval, tak jsem se nechala ukecat, ale řekla jsem mu o tom sexu. Chvíli nechápal, popovídali jsme si o tom, on řekl, že to zvládne, prostě ubere, no snažili jsme se 2 roky, já vydržet, on ubrat, ale nešlo to. Poslední dobou měl pocit, že mě znásilňuje, jasný, že chlap potřebuje odezvu. Nakonec navrhl měsíční pauzu, asi hodně bojoval sám se sebou, nakonec mi řekl, že si našel ženskou na sex, věděl, že ve chvíli, kdy mi to řekne, bude konec, ale nemohl si pomoci. Bylo to děsné, brečeli jsme si v náručí, strašná situace, ale jiné řešení neexistovalo, kompromis v sexu nejde...Teď jsme přátelé, píšeme si, občas se vídáme, vyrazíme někam spolu, je to zvláštní...Tolik můj příběh a vlastní zkušenost s tím, že "sexuál" s asexuálem dlouho nevydrží, i když se moc snaží, jeden z nich to nakonec nezvládne...
Tak přeji hodně štěstí v životě, jsi mladá, máš toho před sebou ještě moc...Zdraví Lída :-)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Ahoj. - od Jul-diskusni-forum-iana - 14. 12. 2015, 22:10:34
RE: Ahoj. - od sum-diskusni-forum-avA - 15. 12. 2015, 09:34:35
RE: Ahoj. - od Jul-diskusni-forum-iana - 15. 12. 2015, 19:47:30
RE: Ahoj. - od Maghi-diskusni-forum-cal123 - 16. 12. 2015, 19:20:13
RE: Ahoj. - od Jul-diskusni-forum-iana - 17. 12. 2015, 00:04:05
RE: Ahoj. - od ke-diskusni-forum-x!k - 18. 12. 2015, 19:32:00
RE: Ahoj. - od Maghi-diskusni-forum-cal123 - 18. 12. 2015, 21:47:31
RE: Ahoj. - od Jul-diskusni-forum-iana - 23. 12. 2015, 23:06:26

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8974 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex