Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
prvy postreh
#3
Áno, muži sú biologicky viac tlačení. Ako som písala,mám doma mačičky. Tak to vidím na nich. Hoci sú vseci strerlizovani, kocúre reagujú ako kocúre. Akurát nič nezapricinia. Sú trochu kľudnejší ako pred sterilkou. Ale sú to chalani, žiadny eunuch. Mačka, tá síce občas ide do kuchyne a tam vysvetľuje, ale skutočný záujem nemá. Danko chudák aj beží, v nadeji, že budú špásy, ale ona mu jednu fukne a je po iluziach. Chudák Danko! Potom jej on naloží.....spravia krik.... Urazena mužská jesitnost sa ukáže! Mačka, aj keď nieje sterilizovaná, nemá o kocúra záujem, pokiaľ nemá ruku. Vtedy je chudera úplne pod vplyvom hormónov a zabúda aj na deti! Keďže nechcem množiť mačiatka, tak som ju odľahčila od otroctva hormónov.Akurát po operácii mi jej bolo ľúto. Nič moc! A ani doktor to nebol moc dobrý. Urobil jej 5 strihov! Teraz sa to robí cez takú malú dierku. Pre kocurka to nieje nič.na druhý deň ráno už zase vystrajali. Jeden deň boli oplesteni z narkozy.takže toľko pozorovanie.
(29. 02. 2016, 10:54:45)kex!k Napsal(a): Z toho co sem zatim slysel a cetl mi pripada, ze je snazsi mezi beznyma lidma najit zenu, ktere na sexu az tak moc nezalezi, nez muze. Muzi jakoby to vic 'potrebovali', ne ze by nechteli priznat snizenou potrebu. Je to nejak vic nuti k predavani svych genu a zeny sou spis jen nastroj. Ostatne zeny to maj pak tezsi, tak jsou mozna podvedome opatrnejsi v tom s kym si zacnou. Zato muz muze mit vic zen v pohode. Pravda ale je, ze muzi neradi priznavaji sve nedostatky, spis se snazi tvarit dokonale, aby vsechny samice meli pocit, ze on je ten nejlepsi pro rodinu.

Ale jsou vyjimky v obou pohlavich, jsou zeny co se v tom vyzivaj a jsou i muzi, co to nepotrebuji vubec. Vitej tady na foru.

Pardon za preklepy! Píšem na telefóne a ten si vymýšľa. Mačka nie že má ruku, ale ruju! :-)) a nevysvetluje,ale vyspevuje! LOL
(29. 02. 2016, 19:27:10)MUC Napsal(a): Áno, muži sú biologicky viac tlačení. Ako som písala,mám doma mačičky. Tak to vidím na nich. Hoci sú vseci strerlizovani, kocúre reagujú ako kocúre. Akurát nič nezapricinia. Sú trochu kľudnejší ako pred sterilkou. Ale sú to chalani, žiadny eunuch. Mačka, tá síce občas ide do kuchyne a tam vysvetľuje, ale skutočný záujem nemá. Danko chudák aj beží, v nadeji, že budú špásy, ale ona mu jednu fukne a je po iluziach. Chudák Danko! Potom jej on naloží.....spravia krik.... Urazena mužská jesitnost sa ukáže! Mačka, aj keď nieje sterilizovaná, nemá o kocúra záujem, pokiaľ nemá ruku. Vtedy je chudera úplne pod vplyvom hormónov a zabúda aj na deti! Keďže nechcem množiť mačiatka, tak som ju odľahčila od otroctva hormónov.Akurát po operácii mi jej bolo ľúto. Nič moc! A ani doktor to nebol moc dobrý. Urobil jej 5 strihov! Teraz sa to robí cez takú malú dierku. Pre kocurka to nieje nič.na druhý deň ráno už zase vystrajali. Jeden deň boli oplesteni z narkozy.takže toľko pozorovanie.
(29. 02. 2016, 10:54:45)kex!k Napsal(a): Z toho co sem zatim slysel a cetl mi pripada, ze je snazsi mezi beznyma lidma najit zenu, ktere na sexu az tak moc nezalezi, nez muze. Muzi jakoby to vic 'potrebovali', ne ze by nechteli priznat snizenou potrebu. Je to nejak vic nuti k predavani svych genu a zeny sou spis jen nastroj. Ostatne zeny to maj pak tezsi, tak jsou mozna podvedome opatrnejsi v tom s kym si zacnou. Zato muz muze mit vic zen v pohode. Pravda ale je, ze muzi neradi priznavaji sve nedostatky, spis se snazi tvarit dokonale, aby vsechny samice meli pocit, ze on je ten nejlepsi pro rodinu.

Ale jsou vyjimky v obou pohlavich, jsou zeny co se v tom vyzivaj a jsou i muzi, co to nepotrebuji vubec. Vitej tady na foru.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
prvy postreh - od M-diskusni-forum-UC - 29. 02. 2016, 05:24:38
RE: prvy postreh - od ke-diskusni-forum-x!k - 29. 02. 2016, 10:54:45
RE: prvy postreh - od M-diskusni-forum-UC - 29. 02. 2016, 19:27:10
RE: prvy postreh - od -diskusni-forum- - 29. 02. 2016, 21:07:54
RE: prvy postreh - od Veles-diskusni-forum-lavin - 01. 03. 2016, 01:58:35
RE: prvy postreh - od odd-diskusni-forum-cat - 19. 03. 2016, 22:30:52
RE: prvy postreh - od ad-diskusni-forum-evr - 20. 03. 2016, 00:01:57
RE: prvy postreh - od M-diskusni-forum-UC - 20. 03. 2016, 02:21:45
RE: prvy postreh - od odd-diskusni-forum-cat - 21. 03. 2016, 21:10:41

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex