Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj všichni
#1
Ahoj všichni, brouzdal sem si tak po netu a narazil sem na tuhle stránku, tedy fórum, které mě zaujalo svou "náplní", směrem a uskupením lidí, které tu združuje.
Doufám, že mezi vás alespoň zde zapadnu a dobře si alespoň s některými popovídám a časem se třeba i s několika seznámím osobně. Sám sebe považuji více méně za asexuála, nikomu to nevnucuji ani o tom nic neříkám, nemám náladu ani chuť to nějak vysvětlovat a řešit (vadí mi i časté otázky typu proč nejíš maso) a stejně tak nemám rád když mi někdo vnucuje to svoje (kdo má nutkání se obhajovat asi sám se sebou a daným stavem není spokojený). Zajímají mě horory, seriály typu Čarodějky, Gilmorova děvčata a občas béčkové seroše jako Zoufalé manželky (někomu se to může zdát divné), baví mě vyjít si na procházku do přírody, nebo i na delší tůry (ne ale moc Šklebící se), na pivko a tak, ale samotného mě to už nebaví. S bývalými přáteli se to trochu pošmodrchalo a už se tak nějak nescházíme (já sem víc na tu přírodu, oni víc na to pivo - resp. posezení v krčmě). Šlo spíš tedy o rozdílné zájmy, a ty by přátelé mít měli. Osobně doufám, že tu přátele na nějaký společný pokec a aktivity najdu, protože být sám už mi leze na mozek a to není ten hlavní důvod. Doufám, že si najdu tu správnou partu, která se mě ujme a které se budu moci odvděčit.

P.S.: Sem z Liberce.
Máš - li zdraví, můžeš mít vše. Štěstí, lásku i to ostatní. Jen přestaň fňukat a zařiď si to.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Ahoj všichni - od Eleph-diskusni-forum-ant369 - 12. 08. 2016, 12:31:03

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8895 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Šalom všichni, jsem skutečně asexuál? DB-diskusni-forum--47 9 21652 02. 02. 2016, 15:32:11
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex