Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nevědomost je horší...
#2
Ahojky a vítej :-)
V první řadě, skutečně nejsi nemocný. Asexualita není nemoc nebo nějaká prapodivně myšlená úchylka, je to prostě vlastnost, někdo ji může považovat za sexuální orientaci (o tom byla na fóru poměrně obsáhlá diskuze :-D ). Je dobré, když ses v ní "našel", dokážeš už si věci v životě podle toho uspořádat, budeš vědět, co očekávat a co nabídnout tomu druhému.
Ve vztahu to určitě není překážkou, jen je potřeba najít někoho podobně "orientovaného" :-)
Není to nic o tom, že by se ti neměly ženy líbit (toto se týká i homosexuálů), jednoduše, pokud by ses v tom ještě ztrácel, můžeš mít normální fungující vztah jako každý jiný, jen tam bude chybět ten sex. Ono i v dnešní době, kdy se jenom píše o tom, jak je ten sex ve vztahu důležitý, to může pro nově nalezené asexuály vyvolávat určité pochybnosti o sobě samých, ale věř mi, není to tak. Dokonce i tvůj předchozí vztah bych nazvala vztahem, ne kamarádstvím. Když máš prostě toho druhého rád víc než kamaráda dokážeš si představit společný život s druhou polovičkou, tak je to vztah. Takhle je to jednoduchý :-)
Takže hlavu vzhůru a vítej mezi námi :-)
''Jsem vděčný všem, kteří mi řekli NE, protože díky nim jsem to zvládl sám.'' Albert Einstein.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Nevědomost je horší... - od Be-diskusni-forum-ss2 - 12. 09. 2016, 16:20:37
RE: Nevědomost je horší... - od Kay-diskusni-forum-reen - 12. 09. 2016, 19:19:19

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Samota je zlá ale sex je horší sa-diskusni-forum-ra 4 15808 20. 12. 2010, 09:30:41
Poslední příspěvek: Adria-diskusni-forum-ne Fox

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex