Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problém se setrváním ve vztahu
#7
(22. 09. 2016, 18:13:28)Thomas Paul Arroty Napsal(a): Absolutnost míním ve smyslu bezpodmínečnosti. Nechci být 'dobrá volba' ani ten, kdo je finančně výhodná partie, poskytuje zázemí a bezpečí, atd...ale aby jediným důvodem pro vztah byla hluboká láska.
A co se týče sdílení života, není to myšleno z hlediska času, ale spíš rozsahu. Já žiji doma, mimo školu (a práci, když je) nechodím mezi lidi a trávím čas poslechem hudby, přemýšlením a literární tvorbou. A tohle vše chci sdílet, své zájmy, myšlenky, pocity...a samozřejmě i ty její. Nemám žádný soukromý život, který bych si žil bez ní, ve chvílích, kdy budu potřebovat samotu, jistě něco vymyslím, ale poté si to nebudu střežit jen pro sebe. Zkrátka, má žena musí být tam, kam si jiné lidi nepustím.
Jinak co vyžaduji, nabízím, proto hledám ženu, která má podobný život a vidí budoucnost podobně jako já. :) v tomhle nemůžu dělat ústupky, neboť vztah s extrovertní, velmi společenskou, nekreativní ženou, milující sex, prostě nemůže fungovat. Taková žena si má hledat podobného muže a ne vykládat pohádky lidem, jako jsem já, a pak se tvářit, že já jsem ten, kdo neuspokojuje její potřeby.

Ok, vidím, že to máš (prozatím*) rozmyšleno... :-)

Chápu tvoje postoje i názory, i když s některými až tak nesouhlasím**, ale je fakt, že koho potřebuješ ty, bys měl vědět nejlíp ty... :-)

Takže přeji hodně štěstí :-) ale aby se potkali dva nespolečenští introverti, bude to štěstí asi potřebovat trochu pomoct (ještěže je elektronická komunikace na solidní úrovni) ;)



*vývoj/změna je přirozený proces, tudíž je jasné, že teď to vidíš asi trochu jinak než třeba za 10, 20, 30 ... let :-)

**např., že by spolu nemohli vytvořit fungující vztah i jiné typy než sobě podobné (třeba tou introvertností) Na základě mých zkušeností i pozorování jsem přesvědčena, že tyto záležitosti nejsou v případě, že se jedná skutečně o rovnocenné partnery s dobrou úrovní komunikace, až tak podstatné... ale je taky pravda, že takoví se hledají též hodně pracně :-)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Problém se setrváním ve vztahu - od Mor-diskusni-forum-wen - 23. 09. 2016, 09:36:18

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex