Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kam se řadím
#1
Zdravím,
na tento web jsem narazila vesměs náhodou a tak trochu doufám, že by pro mě mohl mít nějakou radu jestli bych opravdu mohla být asexuální.
Je mi skoro 20, měla jsem už dva delší vztahy ale protože jsem katolička tak ani sex nepřipadal v úvahu. Jen dodám že jsem neprošla striktní katolickou výchovou jak jde v některých ortodoxních rodinách vidět. Ale představa toho že bych s někým měla sex ve mě nevzbuzuje nadšení nebo reakce, jaké jdou vidět u většiny populace.
Nevadilo mi když jsme se s přítelem objímali nebo mazlili, bylo to fajn, ale žádné jiskřičky a hvězdičky, jestli rozumíte. A i když vidím nějaké pěkné kluky, tak spíš ocením jak pěkně vypadají než abych snila o tom jaké by to bylo s nimi skončit v posteli.
Kdyby pro mně měl někdo nějakou radu nebo slova povzbuzení, tak to moc ocením, protože teď ani sama nevím co mám se sebou dělat.

Díky za odpověď :)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Kam se řadím - od sa-diskusni-forum-ia - 23. 10. 2016, 14:26:32
RE: Kam se řadím - od ChildF-diskusni-forum-reeMan - 24. 10. 2016, 16:01:32
RE: Kam se řadím - od ChildF-diskusni-forum-reeMan - 24. 10. 2016, 23:49:48

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Tak kam.... Gr-diskusni-forum-ča 105 160366 17. 08. 2018, 06:03:10
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Kam se vlastně řadím? Jojo-diskusni-forum--chan 27 60702 14. 02. 2013, 15:37:41
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex