Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypovídání se, o mě a sexu
#9
Vážený pane Adevre,
na jednu stranu souhlasím s Vaším názorem, že se otázky a odpovědi opakují a že přílišná snaha škatulkovat (se) spíš může vést k přehlédnutí příležitosti změnit něco pozitivního na sobě nebo ve světě pro druhé. Ale na druhou stranu fórum a komunita kolem něho není tým, který má za úkol něco vyřešit nebo připravit výukový kurz a materiály. Myslím, že hlavním smyslem fóra je právě ta možnost se vypovídat, tím si ujasnit i s pomocí cizích odpovědí na míru své názory a trochu se ubezpečit, že není člověk jediný ve světě s odlišnými názory. Některé diskuze se pak rozběhnou opravdu zajímavě a i témata, která s jménem serveru nesouvisí, jsou často zajímavá a poučná. A každý názor i zpověď jsou alespoň v nějakém maličkém detailu originální/liší se od ostatních.

Chápu, že Vás třeba čtení některých zpovědí a třeba i nářků dokola vede k rozmrzelosti a nebo třeba ke snaze účastníky trochu tvrdším slovem léčit. Ale velmi by mě mrzelo, pokud by takové příspěvky vedly k zastrašení někoho, kdo se potřebuje svěřit, popovídat si atd. Fórum by podle mě mělo být příjemný prostorem k povídání, setkávání se (alespoň virtuálně) a lidé se potřebují zapojit do hovoru a často to berou spíš jako zábavu než vážnou věc a i jen ta komunikace má smysl pro zlepšení života. A i mě by mrzelo, až třeba jednou pocítím potřebu se vypsat, že mě za mé jinde a jinými již mnohokrát prožité kotrmelce bude čekat jen mrzuté bručení. Díky za pochopení

Chodec
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vypovídání se, o mě a sexu - od Cho-diskusni-forum-dec - 13. 03. 2017, 00:15:31

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex