Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vypovídání se, o mě a sexu
#11
Adevr, ty náš asexuálny minister optimalizácie príspevkov na fóre, viem, že si uzrozumený s tým kto si a v prípade nejakej otázky si vieš všetko dohľadať v predchádzajúcich diskusiách ešte z roku 2008, teda z obdobia mojej rannej puberty ale myslím, že aspoň v sekcii UVÍTACÍ KOUTEK, kde sa slečna predstavila v medailóne s názvom VYPOVÍDANÍ SE O ME A SEXU by si mohol trochu ubrať plyn. Čo má podľa Teba tak asi o sebe napísať na uvítanie? "Stotožňujem sa s názorom publikovaným dňa 23. júna 2009 o 11:43 a zistila som, že mám úplne rovnaký problém." ? Myslím, že celkovo v diskusii, dokým sa ľudia neurážajú a nepodnecujú k násiliu, nenávisti atď, nech si píšu čokoľvek a v časti, kde sa predstavujú už duplom, je to ich priestor, ktorý nech zaplnia tým, čo majú na srdci a nie tým, čo tu už raz niekto napísal. A týmto konaním bez pozlátka, ako tomu hovoríš, fakt neviem komu prospeješ. Ľudia sem prídu hľadať pomoc a porozumenie, no za to tu dostanú zadarmo posudok o tom, že sú precitlivení a vlastne ťa otravujú :) . Máš tu viac ako 2000 príspevkov a keby sa mi to chcelo čítať, skopíroval by som všetko, kde opakuješ stále to isté alebo aspoň podobné. Ale na druhej strane, za každý tvoj príspevok som vďačný, aspoň sa tu niečo deje.

Pekný deň :)


(13. 03. 2017, 05:26:51)adevr Napsal(a): To Chodec

nemohu souhlasit... že by lidé byli až tak děsivě přecitlivělí?
Že by je pár dobře míněných rad , neobalených ve falešném cituprázdném pozlátku, mohlo odradit?
Tak to je na pováženou.
Myslím že je lepší někoho přimět k zamyšlení, než k prázdnotě. A té se dostává každému, kdo zde na Fóru píše stále stejné dotazy,... namísto toho aby si také něco přečetl.
Nebo je to jinak, a bývá zahrnut soucitem a kvalitními odpovědmi.?
Řekl bych že ne, a stejně pak odsud uražen sobecky vymizí.
Udělejte si malý přehled...

Vy Chodče máte přehled a povětšinou kvalitní názory, tak nevím proč píšete takovou hloupost. Jen jako potřebu se vyhranit?


To waterlili
Když budeš dostávat pořád dokola stejné jídlo, tak se ti přejí... byť bylo ze začátku vynikající. Zákonitě tě přestane bavit, a budeš mít za zlé kuchaři že byl líný a nepřečetl si kuchařku. Pletu se?
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vypovídání se, o mě a sexu - od Nie-diskusni-forum-kto - 13. 03. 2017, 10:36:44

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex