Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můžu být asexuál, i když mě vzrušuje ženské tělo?
#13
(18. 11. 2017, 21:36:20)Melllisa Napsal(a): ... mám zkoušenost jen s dvěma typy. Ty první (například z nějaké seznamovací stránky) si ani moc ujasňovat nic nechtějí a hned do placu hodí nějaké pozvání kamkoliv, nechtějí si s někým vypisovat a hned se chtějí poznat osobně... o to jestli to je jen proto "aby se lidi pozvali naživo" nebo se jen chtějí zabavit, spíš mám pocit, že je v tom hlavně to druhé... a když mě tohle nevyhovuje, tak jde zase o dům dál. Ve finále líp pro mě, ale bohužel jsem se takhle nesetkala moc s nikým, kdo by nechtěl hned někam zajít... já to logicky asi chápu, přece jen je jiný vidět člověka naživo než na internetu, ale prostě mi nevyhovuje to, že bych měla někam chodit s někým, kdo je pro mě úplně cizí...

Tohle jsi popsala přesně. Taky mi často vrtalo hlavou, co očekávají lidé, kteří nemají zájem o prvotní výměnu informací, ale chtějí se hned sejít a povídat si (často o ničem, často pouze o sobě, atd.)
No, nedávno mi to osvětlila kamarádka. Prý sejdeš se s ním a čekáš, jestli přeskočí jiskra Nápad .
Dedukuju z toho, že někteří lidé očekávají, že pokud je to ten pravý a jim předurčený partner, tak už při letmém setkání pocítí nějakou intenzivní přitažlivost, zatočí se jim hlava, zachvěje se země, vysvitne slunce, rozklene se duha a začnou zpívat ptáci, eventuelně dojde k nějakým jevům na bázi elektrické indukce LOL . Tím je pak jasně potvrzen výběr a už není třeba se dál namáhat (například se zjišťováním názorů, zálib, povahových sklonů, atd.).

Omlouvám se, pokud si náhodou dělám legraci z toho, v co tu někdo pevně věří.
Neomlouvám se za off topic, stejně je většina vláken zaplevelená asociativními příspěvky ;)  .
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Můžu být asexuál, i když mě vzrušuje ženské tělo? - od raind-diskusni-forum-ragon - 19. 11. 2017, 21:30:37

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Heart Chtěla jsem být "normální a obyčejná"....no, těsně vedle art-diskusni-forum-3mis 5 11164 29. 09. 2018, 07:44:11
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis
  Jak jsem na to přišla být asexuál Pe-diskusni-forum-tje 10 27845 16. 06. 2012, 15:31:26
Poslední příspěvek: Do-diskusni-forum-bra
  můžu mezi vás? da-diskusni-forum-dka 30 80067 31. 07. 2011, 07:42:36
Poslední příspěvek: da-diskusni-forum-dka
  Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... we-diskusni-forum-rca 50 133935 27. 06. 2011, 13:19:03
Poslední příspěvek: nun-diskusni-forum-vice

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex