Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Schizoid, sociofobik či asexual?
#4
(08. 05. 2018, 22:32:01)nonkonformninonkonformista Napsal(a):
(07. 05. 2018, 21:08:02)richard123 Napsal(a):
(07. 05. 2018, 20:42:01)nonkonformninonkonformista Napsal(a): Ahoj,
Když si tedy tímto vším prošel, že jsi si myslel, že jsi autista, fobik atd., co tě nakonec přesvědčilo, že asexualita je ten hlavní problém, pokud to tedy jako problém vnímáš?

1) asexualitu u sebe jako problém nevnímá.
2) Po uvědomění, že jsem vlastně asexuál do sebe zapadly všechny dříve rozpadlé problémy, střípky života. Vše se sestavilo a dalo ucelený obraz. Mohu říci: Dokonáno jest.

Co mě přesvědčilo, že jsem asexuál a ostatní projevy jsou jen druhotného rázu bylo:
1) sezení u psycholožky, která nikdy žádnou diagnózu nepotvrdila, pouze vždy říkala, že to chování je naučené
2) velký vnitřní odpor, když jsem si měl udělat interní coming out
3) analýza celoživotního chování, zvláště pak v manželství a jak to v něm bylo se sexem.
4) Sny, kde došlo k určitým radikálním změnám.
5) Stav v kterém se nacházím nyní po coming out, kdy to mohu označit pouze tak, že skončila celoživotní krize. Jednoduše jsem šťastný.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Schizoid, sociofobik či asexual? - od -diskusni-forum- - 10. 05. 2018, 19:21:55

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex