Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Vek hledajicich uzivatelu
#26
Rád si popovídám s každým, na pohlaví a věku nezáleží. Sdělovat příliš přesné údaje včetně věku o sobě v případě tohoto fóra nechci. Je velmi snadné mě pak najít po síti, kde se opravdu po 30 letech působení v mnoha projektech a aktivitách neschovám. Nejde mi o skrývání se před členy fóra, ale nechci krmit služby, které se vytěžováním osobních dat a cíleným ovlivňováním názorů řídí. Každému alespoň trochu soudně se projevujícímu návštěvníkovi, který má pak zájem, v nějaké podobě rád informaci o své reálné identitě předám přes nějaký mechanizmus, který není přímo pod kontrolou Google, Facebooku atd... Při setkání pak přímo třeba vizitkou s QR kódem...

Co se týče klasifikace, tak mám uvedené Heterosexuál, protože mi tato informace připadá podstatnější a asi se tak i cítím. Přesto, že jsem toho i s osobami ženského pohlaví a někdy i ve dvou procestoval hodně, tak nikdy nebyl důvod, abychom se ze vzájemného zájmu osahávali nebo pokročili i dále. V jednom stanu jsme byli často, v jedné posteli, když dvě byly problém, jsme také skončili několikrát. Na druhou stranu si myslím, že jsem potkal i několik dívek, se kterými by mě těšilo prožít živost v těsnější vazbě naladění a předpokládám, že výsledkem by byla jak chuť blízkého obejmutí a v dřívějších dobách asi časem klasická touha předat nakumulovanou lásku, souzení dále a mít sex a děti.

Mám se tedy zaškatulkovat do nějakých specifických kategorií atd... Jsem přesvědčený, že člověk jako organizmus má pevně v genech definovaná dvě biologická pohlaví a pro jeho přirozené přetrvání/pokračování je přirozené, aby další jedinci vznikali křížením dvou jedinců rozdíleného pohlaví a i behaviorálními vzorci překódovanými do genů je nejpřirozenější výchova v klasické rodině. Tím se nebráním uvažování o alternativách a u některých i třeba zájmu ať se vyzkouší, ale z některých, jako doprogramování částí DNA, genů a vlastností u nových jedinců na míru mám celkem obavy a byl bych raději, ať se minimálně zatím na naší planetě, kde jsme vznikli nějak přirozeně, netestují.

Co se týče biologického pohlaví, tak jsem si vědom, že může výjimečně docházet i ke křížení a náhodným genetickým i dalším mutacím, kdy jedinec nespadá ani do jedné kategorie. Ale to považuji za výjimku a nejsem pro to, aby se kvůli tomu znásilňovala představa o základních mechanizmech biologie, rozmnožování a udržení života. Tím nechci nikoho odsuzovat a třeba je to z pohledu myšlení a vykročení v nějakém směru z omezeného kruhu/obzoru většinově utvářených jedinců i dobře. Stejně tak homosexualita a další i psychické odchylky, pokud nevedou k potlačování, ubližování druhým a spotřebováváním jejich zdrojů nad přiměřenou míru. Například u čápů je standardně pozorovaná trvalá homosexualita nebo možná asexualita i nemalé množiny samců, kteří pak zastávají role helperů na hnízdech dalších běžných párů a celku v době nedostatku nebo smrti samce, samice s mladými pomohou jejich přežití.

Tak to je asi k dotazu, požadavku na věk vše. Rád se někdy setkám, ideálně v přírodě na procházce v horách, jen s časem a organizací si to nedělám úplně jednoduché...
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Vek hledajicich uzivatelu - od -diskusni-forum- - 15. 11. 2018, 10:04:08
RE: Vek hledajicich uzivatelu - od -diskusni-forum- - 03. 08. 2022, 12:12:59
RE: Vek hledajicich uzivatelu - od Cho-diskusni-forum-dec - 04. 08. 2022, 11:48:21

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nova mapa uzivatelu ke-diskusni-forum-x!k 25 71995 30. 05. 2013, 22:55:58
Poslední příspěvek: vende-diskusni-forum-miaire

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex