Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdraví vás Panda
#1
Ahoj všichni.

Registroval jsem se na tomto fóru sice už před čtyřmi lety, letmo jen si ho prohlédl a časem mi sešlo z mysli. Nedávno jsem ale došel k tomu, že můj život se stal moc stereotypním a že by to chtělo nějaké změny a být spontánnější. Při tom jsem si vzpomněl na toto fórum, kde věřím, že bych mohl potkat lidi s podobným náhledem na svět a i zájmy, a rozhodl se tu začít být aktivní.


Protože se zdá, že v tomto vlákně je dobrým zvykem napsat něco o své (a)sexualitě, podělím se i se svým příběhem, který se asi nebude příliš lišit od spousty dalších zde.

Můj první skutečný vztah, nad letní lásky, jsem měl v jednadvaceti a bylo to fajn. S partnerkou jsme si rozuměli ve spoustě věcech, měli společné zájmy... ale jak to bývá, časem jsme narazili na problém a to, že ona měla sex ráda, pro mě, jak se ukázalo, to byla otrava, z které mi ani nebylo příjemně. S odstupem vidím, že jsem udělal chybu, že jsem ji to neřekl narovinu, místo toho jsem se po pár pokusech začal vymlouvat abych se pokračování v té činnost vyhnul. Vztah to samozřejmě negativně ovlivnilo a časem jsme se odcizili. Překvapivě jsme spolu vydrželi rok a kus, než jsme se dohodli, že to mezi námi už nefunguje.

Pak jsem na vztahy vlastně rezignoval. Došel jsem k tomu, že bych nemohl partnerce vyhovět po té sexuální stránce, a nějaký kompromisu s partnerkou která by sex chtěla prostě nebude možný - jako kompromis mezi “ničím” a “něčím” nevidím “občas” (že přece ve vztazích musím dělat kompromisy mi nedávno vyčetla kamarádka), a že tedy nakonec někdo bude ve vztahu trpět, pravděpodobně oba. S tím ale přichází i občasné pocity osamělosti - věřím že někteří zde to také znají. Sice na ně dokážu většinou zapomenout díky přátelům, koníčkům, nebo práci, ale někdy se najdou situace kdy sedím sám doma a uvědomuji si že mi schází někdo s kým bych si mohl promluvit nebo sdílet intimitu.


Abych svůj příspěvek zakončil pozitivně: těším se, že zde poznám nějaké zajímavé lidi, a narazím na zajímavá témata k zamyšlení. Mějte se hezky a protože se nám blíží sváteční čas užijte si Vánoce.
"It is a terrible world. Why am I here?!"
"For tea parties!"
"Tea parties? Is that all there is?"
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Zdraví vás Panda - od Pa-diskusni-forum-nda - 22. 12. 2018, 02:15:16
RE: Zdraví vás Panda - od Ly-diskusni-forum-re - 22. 12. 2018, 17:31:51
RE: Zdraví vás Panda - od Pa-diskusni-forum-nda - 22. 12. 2018, 23:24:13
RE: Zdraví vás Panda - od Magr-diskusni-forum-amal - 23. 12. 2018, 02:04:51
RE: Zdraví vás Panda - od Jul-diskusni-forum-iana - 23. 12. 2018, 04:39:22
RE: Zdraví vás Panda - od Ly-diskusni-forum-re - 22. 12. 2018, 23:34:25
RE: Zdraví vás Panda - od -diskusni-forum- - 12. 01. 2019, 23:10:30

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ahoj,zdraví vás nováček :) Ja-diskusni-forum-nie 7 20733 24. 04. 2010, 22:38:04
Poslední příspěvek: Ja-diskusni-forum-nie

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex