Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravíčko lidičky
#1
Asexual 
Zdravím Vás lidičky!
Ani nevíte, jak jsem nesmírně ráda za to, že jsem narazila na toto forum. Že si mohu číst příspěvky lidí, kteří to mají podobně, jako já. Aspoň si nemusím připadat divně. Ale dost mojí prvotní euforie a pusťme se do představení mé osoby.

Jmenuji se Kristýna a je mi 21 let. Nebudu zde nějak obsáhle popisovat můj dosavadní život. Ve stručnosti. Nikdy jsem neměla přítele, vždy to byly takové ty dětské lásky a od zhruba 19 let mého věku jsem si řekla, že jsem prostě asexualní. Ještě předtím jsem zkoušela mít nějaký vztah s klukem, abych si dokázala, že tomu tak není, ale opak se stal pravdou. Nedokázala jsem ho prostě milovat a nebudu přeci s někým, ke komu necítím lásku a s kým nechci mít ani sex. Není to pouze u tohoto kluka. Celkově se mi hnusí sexuální praktiky konané jak na klukovi, tak i na holce. Zároveň netvrdím, že nějaké to potuleníčko nevyhledávám.
V životě mi stačí pouze rodina a přátelé. Na přátele nedám dopustit a chránila bych je pomalu více jak sebe. Sice jich moc není, ale zato jsou to ti správní přátelé, kteří mě vždy pochopí, když je potřeba utiší a hlavně podpoří a povzbudí.

Jinak jsem dosti střelená osoba a občas se podle některých nechovám dle svého věku... nechápu, kde na to došli.  Kroutící očima Mám ráda zvířata, hudbu Srdce a také si libuji v počítačových hrách, prostě gamerka. LOL

Co jsem si tak pročítala forum, tak mi příjdete, jako fajn lidi. Proto pevně věřím, že si budeme rozumět.

Tak v některých diskuzích, nebo s některými v soukromé zprávě, ahoj! :)


Příspěvků v tématu
Zdravíčko lidičky - od Mea-diskusni-forum-dow - 07. 04. 2019, 00:30:57
RE: Zdravíčko lidičky - od Mea-diskusni-forum-dow - 10. 04. 2019, 21:02:42
RE: Zdravíčko lidičky - od Mea-diskusni-forum-dow - 10. 04. 2019, 22:23:44

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex