Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak reagovalo Vaše okolí?
#3
Dobrý den,
já jsem to zatím řekla pouze svým přátelům. Jelikož mám dobré přátele, tak to pochopili, že hold takovou potřebu nemám a nic na té bázi ani nevyhledávám. Tím si zodpověděli možná i kdejaké další otázky o mně. Blízké rodině to zatím v plánu říci nemám. Mamce jsem to tak nějak naznačila a nemyslím si, že by kvůli něčemu takovému například zavrhla své dítě. Prarodičema tím moc nezatěžuji. Koneckonců, když jim člověk řekne, že se zatím nenašel ten pravý, tak to tak nějak pochopí a tím naše debata hasne. :D

Jinak držím palce! Jak již psala Sosna, zajisté je potřeba žít tak, jak to vnímáme my sami a ne naše okolí. :)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jak reagovalo Vaše okolí? - od Mea-diskusni-forum-dow - 10. 04. 2019, 19:16:57

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Pardubice a okoli youngirl-diskusni-forum-_youngirl 0 1374 03. 10. 2022, 14:11:20
Poslední příspěvek: youngirl-diskusni-forum-_youngirl

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex