Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak reagovalo Vaše okolí?
#6
Myslím, že i tady hraje velkou roli, jak si je daný jedinec jistý sám sebou. Aneb když jsem přišla na tohle fórum, na jednu stranu se mi ulevilo, že jsem našla místo, kam patřím, ale zároveň jsem se hrozně styděla a nechtěla jsem to nikomu říct - a přitom chtěla, protože to pro mě byla ohromná změna a událost, o které jsem měla potřebu mluvit se svými blízkými. Naštěstí jsem to vydržela a nic nevyzradila, aspoň ze začátku. Nechala jsem si čas, abych to všechno vstřebala nejdřív já sama a přijala se takovou, jaká jsem, abych získala tu jistotu, o které jsem psala výše. Teď už mi nevadí o asexualitě s dalšími lidmi mluvit - pokud se jim na tom něco nelíbí, je to jejich problém.
"Možná to byla chyba... ale stejně jsem ráda, že jsem to udělala!" (Ilmatar) 
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jak reagovalo Vaše okolí? - od Ilm-diskusni-forum-atar - 10. 04. 2019, 20:03:18

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Pardubice a okoli youngirl-diskusni-forum-_youngirl 0 1334 03. 10. 2022, 14:11:20
Poslední příspěvek: youngirl-diskusni-forum-_youngirl

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex