Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Článek: 10 znamení, že jste asexuál
#5
(07. 09. 2019, 00:21:44)Sosna Napsal(a): Ten článek musel psát asexuál, protože ten, kdo to psal, to musel prožít. Neasexuální člověk by nebyl schopen to napsat a napsal by to nepravdivě či zkomoleně. S tímto článkem se naprosto ztotožňuji. Děkuji Julianě. Takových článků je málo. A teď apeluji na zdejší komunitu: kdopak to psal? Je to naprosto perfektní článek,  moc za něj chválím

Není zač, ale nemyslím si, že to psal asexuál. Dívala jsem se na pár článků toho webu a je to klasický life-stylový magazín pro ženy (navzdory názvu :D). Tudíž předpokládám, že má naprosto normální heterosexuální redakci, řešící vztahová dramata, chlapy, děti a péči o pohlavní orgány (ano, i takový článek tam byl). I když není vyloučeno, že mezi sebou přece jen mají asexuála, aby jim psal články jen o kočkách a o jídle. Velmi šťastný
Většina článků o asexualitě, které jsem zatím četla, vznikla očividně jako kompilace z několika zdrojů: české Wiki, anglické Wiki, Avenu a pár jiných webů o zdraví a životním stylu. Tenhle je podle mě kvalitnější proto, že autorka (nebo autor) prošla zdrojů mnohem víc a hlouběji, třeba si pročetla blogy, nebo vyzpovídala dejme tomu svého asexuálního známého.

Fibril: Předvídatelné formulace jsou problém u poesie (láska/páska :D), ne u článku.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Článek: 10 znamení, že jste asexuál - od Jul-diskusni-forum-iana - 07. 09. 2019, 02:16:08

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex