Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yasmin Benoitová: rozhovor
#19
(08. 12. 2019, 21:45:50)Juliana Napsal(a): Mně osobně třeba vadilo, že je Jasmin ve svojí kritice britské společnosti otevřeně rasistická.

A to je v tom rozhovoru, nebo se tak vyjádřila někde jinde?
V tom rozhovoru jsem našla jen jedinou pasáž, která se týká barvy kůže: "Kvůli mojí modelingové kariéře mě na sociálních sítích sleduje mnoho lidí. Rozhodla jsem se, že tuto platformu využiji k reprezentaci černošských asexuálů."
Nebo mi něco uniklo?


Opravdu ráda bych pochopila tvoje a adevrovo myšlení. Je to pro mne obtížné, protože v mém světě (tzn. podnikatelská a korporátní sféra) žijí lidé v úplně jiných mentálních a názorových prostorech. Neznám vůbec nikoho, kdo by kdy viděl nějakého "sluníčkáře" nebo o něm slyšel. Mám pocit, že to slovo nepoužívá už ani Ovčáček.
Chápu, že třeba na FF UK budou nějací levicově až marxisticky orientovaní studenti, ale to je z hlediska statistiky počtu obyvatel naší země tak zanedbatelné množství (tisíciny procenta?), že jen těžko mohou  něco ovlivnit. Navíc se domnívám, že až se tito mladí lidé octnou v pracovním procesu (ideálně pokud se dostanou do firemního prostředí :D ), tak jim jejich okolí pomůže rychle zkorigovat jejich zkreslený pohled na realitu.

Možná je to také tím, že nečtu ty správné štvavé a manipulativní weby, eventuelně určitým způsobem ideologicky orientovanou literaturu.
Potíž je v tom, že si myslím, že každá ideologie je vlastně neschopností analyzovat správně a logicky konkrétní problémy při zaujetí objektivního stanoviska, což je takové, kdy jsou vědomě potlačeny emocionální hnutí typu příchylnost a odpor. Pokud opustíme pevnou půdu analytického myšlení, tak není žádný způsob, jak rozlišit, co je správné. Ti, kteří se nechávají unášet jen svými nekontrolovatelnými pocity, pak už nevidí realitu takovou jaká skutečně je, ale pouze si do prostoru kolem sebe projektují své představy.
"Všechny zdi, o které si rozbíjím hlavu, jsou v mé hlavě."
  zenové rčení
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Yasmin Benoitová: rozhovor - od raind-diskusni-forum-ragon - 09. 12. 2019, 13:32:03

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Rozhovor s asexualem - DVTV Gr-diskusni-forum-ča 78 112014 08. 01. 2020, 19:19:58
Poslední příspěvek: holci-diskusni-forum-cicka
  Zájemce o rozhovor pro seriál iDNES.cz Lidé česka? Jakub -diskusni-forum-Heller 0 5070 02. 11. 2017, 15:55:45
Poslední příspěvek: Jakub -diskusni-forum-Heller
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5178 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10067 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath
  Rozhovor pro stream.cz annat-diskusni-forum-rojska 17 46568 17. 01. 2010, 10:21:23
Poslední příspěvek: Lu-diskusni-forum-cy

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex