Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prague Pride: Zviditelnění starší generace LGBTQ lidí
#10
(04. 06. 2020, 10:59:33)Nihillus Napsal(a): Nic z toho, co odepisuješ, ve skutečnosti není směřované na to, co jsem svým komentem myslel.

Mám dojem že jo.
 Tohle téma tu bylo totiž  rozebíráno tolikrát,  že  opravdu osobně  nemám potřebu nechávat škůdcům další prostor pro diskuzi. 
Kdybych objevil doma potkana, neřešil  bych jeho fousky a čumáček, a to že mu u mě  bude líp než někde v kanále, ale rovnou bych ho odpráskl, protože  moc dobře vím, že pokud bych ho nechal být a ještě mu díky mému dobrému srdci dal nažrat..., tak  zanedlouho by se můj  prostor potkany a jejich výkaly jen hemžil, a já bych se časem stal sám jejich potravou.
To stejné  si myslím o muslimofilech, politických aktivistech z neziskovek, sluníčkářích a meomarxistech. Což je vlastně jedna sorta...
A snad jsou mi i ti potkani sympatičtější než oni. Ti si  totiž to, být  parazity, nevybrali.
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Prague Pride: Zviditelnění starší generace LGBTQ lidí - od ad-diskusni-forum-evr - 04. 06. 2020, 11:18:55

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10158 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath
  Alt-Pride M-diskusni-forum-au 2 8563 16. 08. 2016, 01:29:02
Poslední příspěvek: UweF-diskusni-forum-iltr
  Diskusní blok o asexualitě, Prague Pride 11. - 17. 8. 2014 Aline-diskusni-forum-Daryen 12 32704 16. 08. 2014, 07:56:30
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  Článek pro lidi, jejichž partner přestal mít chuť na sex Kat-diskusni-forum-rina 1 10174 17. 12. 2009, 14:57:54
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex