Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prague Pride: Zviditelnění starší generace LGBTQ lidí
#24
No, ehm, pokud nepraktikuji řeč jako pramen nedorozumění, je to dobře, ne? :p ... Z toho je vidět, jak nejednoznačně se občas vyjadřuješ.
Nihille, já si umím představit, co zhruba máš na mysli pod pojmem dynamické toxicity [sic!]. Jenom mi to přijde jako zbytečný, šroubovaný a zmatený pojem. Jasné?
Už jsem vysvětlila, že "být hodný" podle mě v některých případech nemá smysl. To, že s tebou nesouhlasím, neznamená, že tě nechápu. Někdy s tebou člověk totiž může nesouhlasit prostě proto, že mu přijde, že to, co říkáš, je blbost.
Stereotypní reakce na stereotypní podnět je, myslím, normální a adekvátní. Stejná sluníčkářská replika = stejná odpověď.
To, že mám problém se čtením mezi řádky, klidně může být pravda, dám si na to pozor. Nedolování cizí interpretace je nejspíš následkem toho, že jsem zvyklá číst hlavně texty, jejichž autoři jsou mrtví, a tak se jich vyptávat nemůžu. Ale jelikož ty jsi živý (až až), máš možnost se proti desinterpratacím ohradit, což také děláš, takže je všechno ok.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Prague Pride: Zviditelnění starší generace LGBTQ lidí - od Jul-diskusni-forum-iana - 05. 06. 2020, 19:01:52

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10167 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath
  Alt-Pride M-diskusni-forum-au 2 8579 16. 08. 2016, 01:29:02
Poslední příspěvek: UweF-diskusni-forum-iltr
  Diskusní blok o asexualitě, Prague Pride 11. - 17. 8. 2014 Aline-diskusni-forum-Daryen 12 32733 16. 08. 2014, 07:56:30
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  Článek pro lidi, jejichž partner přestal mít chuť na sex Kat-diskusni-forum-rina 1 10179 17. 12. 2009, 14:57:54
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex