Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Prague Pride: Zviditelnění starší generace LGBTQ lidí
#25
Nevyužíváš v praxi pochopení dané myšlenky.
Některé pojmy ti můžou přijít zmatečné, protože se ale daleko více pohybuji v angličtině než v češtině (a pravděpodobně na jiných místech, než ty), sám na daných pojmech nevidím nic zvláštního. Důvod, proč mám pocit, že pochopení dané myšlenky nepřenášíš do praxe, je ten, že se pozastavuješ nad formou mých komunikačních prostředků (ať už jim plně nerozumíš a pouštíš se po slepé větvi, aniž by sis předem ujasnila, co daným pojmem myslím, nebo jim rozumíš ale věnuješ větší pozornost tomu, že ti přijdou "zmatené" namísto toho, abys efektivně pracovala s daným porozuměním).

Jak jsem psal, pouze moralizuju - netvrdím, že je tvůj přístup neúčinný nebo všestranně špatný a účel nesplňující, tvrdím, že svým naučeným komunikačním stylem lidi zazdíváš a nemůžu se v danou chvíli ubránit dojmu, že jsi tak trochu jerk (nenapadá mě vyhovující český ekvivalent, nejpodobněji je na tom v mém slovníku další anglicky výraz "asshole").
Pokud s někým všestranně nesouhlasím a mám za to, že je škodlivý sobě i ostatním, můžu ho odmítnout a nepřijmout do svého života a prostoru otevřeně, jako dospělý dospělého, a s pochopením pro to, že i když mi jeho názory přijdou zmatené, má veškeré důvody k tomu být takový, jaký je... Nebo ho můžu odsoudit a komunikačně odříznout, abych se s ním nemusel obtěžovat. Prostě si jen řekni, že jsem až nezdravě vysazený na první metodu (a že při jakémsi "posílání lidí do prdele" vyznávám nadhled před emotivností a nevěřím argumentům o tom, že člověka zazdít je v něčem lepší), a že mi druhá metoda přijde dost asshole-ish a budu si z tebe při jejím praktikování utahovat, protože jsem prostě takový a nemůžu si pomoct.  :p :D
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Prague Pride: Zviditelnění starší generace LGBTQ lidí - od -diskusni-forum- - 05. 06. 2020, 23:23:53

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10160 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath
  Alt-Pride M-diskusni-forum-au 2 8567 16. 08. 2016, 01:29:02
Poslední příspěvek: UweF-diskusni-forum-iltr
  Diskusní blok o asexualitě, Prague Pride 11. - 17. 8. 2014 Aline-diskusni-forum-Daryen 12 32716 16. 08. 2014, 07:56:30
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  Článek pro lidi, jejichž partner přestal mít chuť na sex Kat-diskusni-forum-rina 1 10177 17. 12. 2009, 14:57:54
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex