Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Další nováček ve frontě
#6
(21. 07. 2020, 22:50:49)Irkara Napsal(a): ... ale moc nevím jak by to s tím mohlo souviset.

Souviset to může tak, že "slintat nad fotkami svalnatých chlapů bez trička" je jen část celkové palety věcí, které se podílejí na přitažlivosti. Pokud někdo na fyzickou přitažlivost nereaguje slintáním, nemusí to nutně znamenat, že je s ním něco špatně... Prostě na něj můžou více fungovat jiné věci.
Když vezmu sebe jako příklad, slintání jsem nikdy nepraktikoval, ale měl jsem dlouhou dobu teorii, že kdybych s někým dokázal navázat emocionální pouto, mohl bych v tomhle směru fungovat. Měl jsem ale na své straně blok, že jsem lidi do základu vnímal tak trochu jako vetřelce a na navázání emocionálního pouta jsem neměl dostatečnou a správně fungující emocionální paletu - ze hry tak bylo slintání, emocionální pouto, a tím pádem i možnost v tomhle cokoli podnikat. Až se mi po čase podařilo odbourat nechuť k dotekům (a změnit je ze zkušenosti nepříjemné na neutrální) a pohnout s nějakou mentální zdí (za což vděčím jedné velmi krátké zkušenosti tady na fóru), která mi do té doby bez mého vědomí způsobovala těžkou emocionální retardaci, teprve pak jsem měl možnost si vyzkoušet, jak že to vlastně s mojí sexuální dysfunkcí mám.
A protože jsem postupně přišel na to, že síla erekce může souviset s tím, jak dlouho se lidé znají, co o sobě vědí, co si den předtím řekli nebo že nedokážou vyřešit nějaký svůj konflikt, napadlo mě, že věci spolu můžou souviset všelijak.


(21. 07. 2020, 22:50:49)Irkara Napsal(a): Problém je jednoduše ve mně, protože jediný na co dokážu při intimnostech myslet je to, kdy to skončí a já zas budu mít klid. To jsem měla i u předchozího partnera...

Pokud o tomhle partner ví (nebo prostě vidí, že je to pro tebe nepříjemné) a přitom si dál jede svoje, nejsi ta, v kom je větší problém.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Další nováček ve frontě - od -diskusni-forum- - 21. 07. 2020, 23:44:43

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Další nováček tea-diskusni-forum-girl 1 5634 28. 10. 2019, 19:26:25
Poslední příspěvek: Naits-diskusni-forum-irhcLM
  Další nováček mich-diskusni-forum-aela. 12 25333 07. 02. 2019, 23:47:35
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  Další nováček - zdravím! Lenk-diskusni-forum-aIqus 18 52368 30. 04. 2018, 09:06:13
Poslední příspěvek: wien-diskusni-forum-etta
  Další nováček lamenta-diskusni-forum-blemente 8 20945 07. 07. 2013, 10:40:23
Poslední příspěvek: Jakub

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex