Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ah shit, here we go again.
#1
Bug 
Zdravíčko!
Nevím, proč jsem se sem registrovala, poněvadž já nevím. Definuju se jako "bisexuálka", protože je to nejjednodušší a nikdo (kromě mladších kluků, kteří se tážou, jak vypadá sex holky s holkou) se na nic neptá. Neměla jsem úplně potřebu to rozvádět nějak víc, ale najednou mi to nějak nedalo. 
Jako mladší, v nějakých patnácti, jsem měla období, kdy jsem byla o své asexualitě téměř přesvědčená, a pak jsem se té myšlenky vzdala. Když jsem zjistila že to není ono s klukem, myslela jsem, že když to zkusím s děvčetem, bude to jiné - nebylo. Tak jsem si řekla, že to je asi normální a že si to třeba někdy užiju - pořád mám totiž z nějakého důvodu potřebu si zíkávat cizí pozornost, což je podle mě ale problém z úplně jiného soudku.
Sice jsem měla kdovíjaké crushe a instantní zamilovanosti, ale vždycky pouze psychické a téměř "fixační", nikoliv sexuální. Na sex jsem pomýšlela jen z určitého pasivního společenského tlaku, po zkoušení žádná sláva a doteď si jej neužívám, a ač mé erotogenní zóny jsou fyzicky v pořádku a funkční už od útlého věku, ani po prvním styku jsem nenašla chuť podmíněnou atraktivitou jiné bytosti; pokud si něco "užívám", je to sebeukejení, ale i to dělám nerada. Když už se vzruším, tak jen hodně, hodně vyjímečně (jednou, dvakrát jsem se do toho nastavila v delíriu, většinou ale je to potřeba po vyvrcholení vycházející z ničeho konkrétního). Když si k tomu připočtu fakt, že můj výběr nemá nic společného s pohlavím a nahlížím na lidi spíše jako na obraz, než na předmět touhy, zajímá mě - je tohle ono? Je kromě "učebnicové" definice áček i tohle určitý poddruh, když se sice člověk dokáže vzrušit, ale nezávisle na jiných lidech, dokáže dosáhnout orgasmu, ale nemá na to vliv s kým nebo zda sám, pod vlivem upnutí myšlenek na určitou vrcholně nesexuální úchylku?
Přijde mi až, že jsem se přizpůsobila a styky provádím, ovšem nějak tuším, že to mám v hlavě hozené trošku jinak. Nějak nevěřím tomu, že to takhle mají všichni, proč by jinak chtěli furt mrdat?
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Ah shit, here we go again. - od brr-diskusni-forum-hmlw - 01. 08. 2020, 16:34:36
RE: Ah shit, here we go again. - od -diskusni-forum- - 02. 08. 2020, 01:28:48

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex