Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem doopravdy asexuál? - klasická otázka nováčka
#27
Irkara: To muselo bolet...

Ilmatar:

Citace:Vlastně dodnes si někdy před některými uživateli tohoto fóra připadám jako coura, jak jsi zmiňovala výše. 

To snad ne. :-| Je jasné, že když mají asexuálové tak rozdílné postoje k sexu (od „hnusí se mi" přes „nezajímá mě" po „dobrovolně ho nevyhledávám"), musí se lišit i jejich ochota ho zkoušet. Na tom není nic špatného. Zda je člověk na tomhle fóru správně, podle mě rozhoduje to, jestli se tu cítí dobře a jestli má pocit, že mu fórum něco dává. A Ty jsi tu zůstala, takže asi ano...
Mimochodem, vážně už je to pět let? Tenkrát jsme na fórum přišly skoro současně, Tvůj příběh byl myslím první, který jsem četla. Ten čas ale letí. Kroutící očima
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Jsem doopravdy asexuál? - klasická otázka nováčka - od Jul-diskusni-forum-iana - 18. 08. 2020, 02:10:27

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravice od nováčka Blue-diskusni-forum-leaf 2 426 17. 02. 2024, 09:25:07
Poslední příspěvek: Blue-diskusni-forum-leaf
  pozdrav a otázka ad-diskusni-forum-evr 6 21237 17. 04. 2019, 20:56:22
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana
  Pozdrav od nováčka soulmate75 1 5922 30. 01. 2019, 09:24:28
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
Asexual Další zpověď nováčka Ail-diskusni-forum-úren 5 11996 27. 07. 2018, 10:58:19
Poslední příspěvek: raind-diskusni-forum-ragon
  Další zpráva od nováčka ;) N-diskusni-forum-B. 9 20210 26. 04. 2018, 21:00:19
Poslední příspěvek: Jul-diskusni-forum-iana

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex