Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nezapadám, a ráda bych si to ujasnila
#4
Jasně, nesmí to být žádný hurá sex, divočina, rychlovka apod. Spíš to musí mít takový romantický nádech, mazlení, pomalé pohyby atd :) Pak se člověk do toho trochu dokáže dostat a být něčemu přístupný. Ve mě se tyhle pocity takhle bily přímo při aktu :D Jinak evidentně s tebou být chce, dává ti čas a je přístupný kompromisům, takže prostě musíš věřit a zbytečně nad tím moc nepřemýšlet. Samožejmě by bylo fajn kdyby si uvědomoval že to nikdy nebude úplně perfektní jako to mají jiné páry.

Ono záleží jestli myslíš tím 'reagovat správně' to že se ti líbí to mazlení, nebo to že se uvolníš natolik že bys sama chtěla samotný sex, a to reálně :) Může to třeba souviset s měsíčním cyklem kdy máš v těle o dost jiné množství a poměr hormonů. Každopádně je to další prostor pro další krok a sama to zjistíš až když tomu dáš nějaký pokus :) Jen takový tip, mě třeba pomáhá když jsem iniciativní já a udávám tempo a ona to jemně doplňuje. Jakmile to bylo naopak že se po mě začala drápat tak to byla automaticky konečná :)
Jinak bych se asi netrápil definicemi, můžeš se klidně brát jako hetero s velmi nízkou odezvou na sex nebo tak něco :) Navíc málokdo je fakt 100% asexuál. Já třeba potřebu být v nějaké komunitě nemám, nemám potřebu to o sobě nikde veřejně hlásat, a když už nakonec někomu řekneš že jsi asexuál tak tě stejně čeká hodina vysvětlování co to je, jak to máš zrovna ty, protože v tomhle jsme všichni tady individuální, a ten člověk z toho má hlavu jako balon :)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Nezapadám, a ráda bych si to ujasnila - od iN-diskusni-forum-Ner - 13. 05. 2021, 16:40:51

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 38557 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  som rada, ze som nasla tuto stranku pri-diskusni-forum-mula 3 12533 19. 06. 2015, 15:00:36
Poslední příspěvek: Veles-diskusni-forum-lavin
  rád bych se zeptal, jak to tedy se mnou je. ra-diskusni-forum-ven 5 13608 12. 01. 2013, 18:33:20
Poslední příspěvek: Zden-diskusni-forum-dule
  Že bych se tu konečně našla? :-) ro-diskusni-forum-ni 19 45853 18. 07. 2012, 11:20:45
Poslední příspěvek: cl-diskusni-forum-oud
  jsem ráda že nejsem sama ka-diskusni-forum-la 10 31585 17. 02. 2011, 13:24:41
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex