Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"?
#27
(17. 08. 2022, 16:43:21)adevr Napsal(a):
(17. 08. 2022, 16:33:20)NevimNeznam Napsal(a):
(17. 08. 2022, 16:23:29)adevr Napsal(a): To NevimNeznam

Za ty roky jsem fakt trochu  obezřetný, protože  se různými dotazníky ohledně  asexuality se tu často pohybují studentky sociálního ,,inžinýrství", navázané velmi často na levicové Lgbtq, a snaži se lidi vmanipulovávat do svých řad.

Já osobně si nedokážu představit že  by mi mohl nějaký dotazník ovlivnit z6ivot, ale jak už jsem psal, každý to máme jinak.
Aha, tak to jsem nevěděla. Já jsem tady chvilku a přišla jsem sem hledat pravdu, jestli jsem asexuální nebo ne, proto říkám, že někomu jako já může podobný dotazník pomoc. Ale rozhodně bych se tím nenechala někam vmanipulovat.

Tak to je dobře, že vám dotazník pomohl, že jste se v něm našla. Já to mám holt tak, že každému kdo má potřebu někoho testovat jako méněcenného, a tvrdí že to dělá v rámci pomoci,  ... tak mám nutkání dát mu přes hubu.
Chápu, ale pokud ten člověk svým testováním nikomu neubližuje a je to dobrovolné, tak podle mě na tom není nic špatného. Já třeba poslední dobou tak nějak "testuju" sama sebe.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexualita nebo jen "Co jsem nepoznala, to mi nechybí"? - od Nevim-diskusni-forum-Neznam - 17. 08. 2022, 16:49:21

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Není to jen blok? Ell-diskusni-forum-inka 8 16547 11. 11. 2017, 03:42:24
Poslední příspěvek: Tay-diskusni-forum-lor
  Jsem nebo nejsem asexuál? Nob-diskusni-forum-edar 8 20090 13. 12. 2014, 14:05:11
Poslední příspěvek: base-diskusni-forum-life
  Tak kdo nebo co jsem ? Er-diskusni-forum-ol 11 28607 12. 04. 2013, 09:35:38
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex