Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nazdar
#1
Ahoj zrovna jsem se docetl o tom ze neco jako asexualita existuje a myslim, ze je tu moznost, ze se tyka i me. Tak bych tu rad rekl neco o sobe, aby to ostatni mohli posoudit. (Lepsi by mozna bylo, kdybych si prosel tohle forum a neco o tom vic nacet, ale otravovat jiny lidi je vzdycky jednodussi LOL )

Odmala se mi holky sice libily, ale nevzpominam si, ze by ve mne nekdy vyvolavaly nejaky pocit vzruseni. Az do svych dvaceti, jsem nemel zadnou partnerku, coz jsem si ja, stejne jako moje okoli, zduvodnoval moji neschopnosti zaujmout opacne pohlavi. Potom me "zbalila" jedna kamaradka. Libani a hlazeni mi byli sice prijemne, ale nijak me nevzrusovali. Problem pak nastal, kdyz ocekavala pohlavni styk. Jednak me to nebavilo (ze zacatku jsem byl rad ze delam neco, co je ji prijemne, ale casem me to uz zacinalo stvat) a jednak jsem byl vzdy schopny dosahnout erekce pouze primou fyzickou stimulaci, coz ji prislo podivne a vyvolavalo to rozpaky a otazky. Bal jsem se, aby si nemyslela, ze neni dost atraktivni na to, aby mne vzrusila a tak sem si cato vymysle dost podivny vymluvy Zmaten

Nakonec jsem nas vztah ukocili. Vzhledem k tomu, jaky duraz klade spolecnost na sexualitu jsem si zacal pripadat jako znacne nekvalitni clovek. Ne ze bych trpel nakymi depresemi, nemyslim si ze je to duvod aby se clovek trapil, jen diky tomu nemusim tolik myslet na sebe.Velmi šťastný

Zajimalo by me, jestli patrim mezi asexualy. Vise zminene tomu trochu nasvedcuje, nicmene jsou tu i veci ktere jsou mozna v rozporu:

1) V clanku co jesem cetl se "asexualni osoba" zminuje o svem odporu k fyzickemu kontaktu. Nicmene mne je fyzicky kontakt velice prijemny - tedy citit bezprostredni blizkost osoby, kterou mam rad. Jen me spis uklidnuje, misto aby mne vzrusoval

2) Asexualove pry popisuji stejne pocity pri styku s obema pohlavimi. Mne se vsak predstava intimniho styku s clovekem stejneho pohlavi prici. Narozdil od opacneho - u nej je mi bud lhostejna, nebo mozna i prijemna. Nemyslim si ze by to bylo zpusobeno nejakymi predsudky, nebo podobne, protoze proti homosexualite nic nemam.

Diky za odpovedi, zdravim!
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Nazdar - od ra-diskusni-forum-dek - 14. 02. 2010, 15:45:03
RE: Nazdar - od -diskusni-forum- - 14. 02. 2010, 15:49:38
RE: Nazdar - od Ma-diskusni-forum-ta - 14. 02. 2010, 17:04:25
RE: Nazdar - od Ne-diskusni-forum-la - 14. 02. 2010, 18:34:01
RE: Nazdar - od hic -diskusni-forum-iacet - 14. 02. 2010, 21:50:50
RE: Nazdar - od P-diskusni-forum-au - 14. 02. 2010, 23:30:57
RE: Nazdar - od malacar-diskusni-forum-odejnice - 15. 02. 2010, 09:32:11
RE: Nazdar - od ra-diskusni-forum-dek - 15. 02. 2010, 12:13:20
RE: Nazdar - od Lady -diskusni-forum-Chloë - 15. 02. 2010, 20:06:56
RE: Nazdar - od ka-diskusni-forum-tze - 17. 02. 2010, 23:22:41
RE: Nazdar - od Adria-diskusni-forum-ne Fox - 20. 12. 2010, 10:48:10

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nazdar Aden-diskusni-forum-osin 3 9209 08. 11. 2016, 18:43:18
Poslední příspěvek: Cha-diskusni-forum-rlie

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex