Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak to jsem já
#1
Ahoj, jsem tu mezi Vámi nová a tak bych se chtěla trochu představit. Jsem Lucie, matka dvou dětí. Mám syna z prvního manželství a dceru se současným partnerem. Mezi dětmi je devítiletý rozdíl. Vdávala jsem se v 19, protože jsem musela. Byl to můj první sex, i když mi to nikdo nevěřil, všichni kolem mě přišli o panenctví už dávno. Nestyděla jsem se za to. S manželem jsme se rozvedli po třech letech. Nebylo to kvůli sexu, toho mezi námi moc nebylo, v té době jsem ho ale ještě mohla. On byl víc v hospodě než doma, gambler a nevěrník, ukončila jsem to. Po roce jsem potkala svého nynějšího přítele. Byl mi z kraje velice sympatický a tak nějak jiný a to se mi líbilo. Musím říct, že je o devět let starší než já, krásy moc nepobral, ale to já taky ne. Měl skvělé názory a dobré plány. (Dnes vidím, že to všechno byli jen keci). Dlouho jsem s ním nespala, pořád jsem to odkládala, on byl trpělivý, ale jednou to přijít muselo. Pak jsem zjistila, že je sexem posedlý. Dlouho jsem zatínala zuby, protože jsem chtěla ještě dítě. Pak jsem se začala vymlouvat na různé bolesti a na ženské problémy. Po šesti letech se nám narodila dcera. Je to moje největší sluníčko na světě. V těhotenství jsem sex vůbec nemohla, bylo pořád zle, že kdyby to věděl, tak by dítě nechtěl atd... Dnes na dceři visí ukrutným způsobem. Kvůli sexu se pořád hádáme, protože já nechci. Nemám chuť, sex se mi hnusí, přijde mi špinavej, slizkej, prostě hnusnej. Říkala jsem si, že to je třeba tím, že je partner starší a mě to vadí. Když o tom tak přemýšlím, tak si ale myslím, že by to bylo s mladým to samé. Teď jsem ale v pasti. Když na to pomyslím, chce se mi brečet. Když od něho odejdu, bude se prát o dceru a já mám z toho strach. Nemohla bych mu ji ani pučovat. Je strašně nezodpovědný, zbláznila bych se!!! A proto s ním zůstávám a stále se vymlouvám na bolesti, tak jednou za čtrnáct dní zatnu zuby. Chce se mi z toho zvracet. Kvůli dceři ale vydržím. Lidi co mám dělat???
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Tak to jsem já - od Lu-diskusni-forum-ci - 09. 03. 2009, 16:20:33

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8637 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
Wink Tak jsem tady Sc-diskusni-forum-rat 1 7197 03. 06. 2015, 22:50:24
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Tak kdo nebo co jsem ? Er-diskusni-forum-ol 11 28829 12. 04. 2013, 09:35:38
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Sex mi nic neříká, tak jsem tady pet-diskusni-forum-r22 8 18558 23. 01. 2011, 22:53:54
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik
  Ahoj, tak jsem Vás našla -Mar-diskusni-forum-kéta- 6 20708 06. 05. 2010, 10:36:04
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex