Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak to jsem já
#16
Luci,já vím,je to těžké.Ale když tady sama píšeš,že milenku nechce.Takže když od tebe nedostane to ,co chce,najde si ji,to mi věř.Nebo ti vyhrožuje,že když s ním nebudeš spát,požádá o rozvod a o dítě?Tak at to udělá!Pořád to bude on,kdo chce rozvod a kdo rozbíjí rodinu.Pořád je to lepší než takto zůstávat a pak se zhroutit.
Taky nepíšeš,kolik je dceři a jaký má k němu vztah.Jestli je malá,tak mu ji nedaj,tomu nevěř.Jestli už je větší,tak bys měla vědět,jaký spolu mají vztah a případně z ní nenápadně dostat její názor,jak by se s ním chtěla stýkat a případně jestli by u něj něchtěla bydlet.A řídit se podle toho.Pokud jde o dítě,člověk by měl brát ohled na jeho rozhodnutí a ne na svoje názory.Kromě toho,i kdyby se rozhodla,že chce být s ním,věřím tomu,že to brzo přestane bavit jeho a případně i ona časem zjistí,že se rozhodla špatně a vrátí se k tobě.
Znám tu situaci.Sama ji zažívám.On taky nic nemá,jako ten tvůj.Ale u nás to nebylo kvůli sexu,ale kvůli agresivitě.Malá je ještě mimino,takže musím myslet za ní.A on se mi snaží přes ni ubližovat.Je to strašně těžké.Naštěstí ji nežádá do péče,ale může se stát všechno.Je to hodně vysilující.Jsem ale připravená i na to,že kdyby malá v budoucnu se rozhodla zkusit žít s ním,tak to dovolit.Je to její rozhodnutí a budu kdyžtak věřit,že ten základ už má a že sama pozná,co je to za člověka a vrátí se.Budu její rozhodnutí respektovat,i když s ním třeba nebudu souhlasit.
Ale já doufám,že už vidím světlo na konci tunelu.Poznala jsem člověka,který mě hodně drží a moc mi pomáhá.A je ochoten nás s malou bránit do krve.O mojí asexualitě zatím neví,ale dávkuju mu to po částech a on už ví,že nejsem zrovna přeborník.On taky ne,to už jsem poznala.Není asexuální,ale umí žít i bez toho.Jsem ochotná kompromisu,že to budem dělat občas a oba se s tím smíříme.On mi za to stojí.Zatím se mi tomu nechce ani věřit,drž mi palce.Ale opravdu to vypadá hodně nadějně.Malá bude mít normální rodinu,kde se partneři k sobě chovají hezky a to si ponese do života.A i když boj s bývalým je hodně těžký,vím,že jsem udělala dobře.

Každý mrak má stříbrný okraj ;) Určitě i u tebe bude zas dobře.
Každý konec je zároveň novým začátkem
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Tak to jsem já - od Lu-diskusni-forum-ci - 09. 03. 2009, 16:20:33

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  No tak jsem asi asexuálka Kack-diskusni-forum-aCer 2 8650 10. 09. 2018, 20:47:24
Poslední příspěvek: DB-diskusni-forum--47
Wink Tak jsem tady Sc-diskusni-forum-rat 1 7201 03. 06. 2015, 22:50:24
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Tak kdo nebo co jsem ? Er-diskusni-forum-ol 11 28860 12. 04. 2013, 09:35:38
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Sex mi nic neříká, tak jsem tady pet-diskusni-forum-r22 8 18575 23. 01. 2011, 22:53:54
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik
  Ahoj, tak jsem Vás našla -Mar-diskusni-forum-kéta- 6 20724 06. 05. 2010, 10:36:04
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex