Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být...
#2
Milá werco, mluvíš mi z duše, věř mi, ještě donedávna jsem měla pocity zcela identické, také jsem o asexualitu "nestála". Co bych za to dala, být "normální" ženou, neboj, jsme normální všichni až na tu nechuť k sexuálnímu vyžití....,ale víš, jak to myslím, s běžně nastaveným mužem se asexuálka nebo hyposexuálka shodnout v tomto prostě nemůže....a vztahy, které by mohly být i fajn, protékají kvůli tomu mezi prsty....jak toto řešit....i já jsem se zkoušela změnit a i když nejsem na 100 % asexuální, muži, který má tu frekvenci sexu nastavenou běžně, vyhovět opravdu nemohu....tak jedině, zkus hledat partnera zde, takového, který nemá sexuální soužití až na prvním místě, jak se tak říká, přesto buď opatrná, aby to nebyl takový, u kterého je asexualita jen maskováním kupy jiných problémů, to je pak také děs běs, ale věř, že se dá nakonec najít spřízněná duše a pak takový vztah může být velmi krásný, snad možná zčásti i proto, že mužský, který není nadopovaný tolik testosteronem jako většina souputníků, má daleko větši předpoklady k tomu, aby naše ženské vnímání, prožívání, pochopil....takže hlavu vzhůru. :)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... - od Ne-diskusni-forum-la - 27. 10. 2010, 23:45:48

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuál ... mctom-diskusni-forum-ato666 30 85503 12. 10. 2023, 22:57:05
Poslední příspěvek: Pet-diskusni-forum-ros
  Asexualka s maskou katul-diskusni-forum-e1786 19 18015 18. 09. 2021, 08:19:05
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Asexualka (?) Moje zkušenosti se sexualitou evi-diskusni-forum-kula 20 29954 05. 04. 2021, 09:08:56
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Vôbec netuším čo tu vlastne robím, ale potrebujem pomoc seti-diskusni-forum-mokit 0 4773 08. 01. 2019, 00:16:02
Poslední příspěvek: seti-diskusni-forum-mokit
Heart Chtěla jsem být "normální a obyčejná"....no, těsně vedle art-diskusni-forum-3mis 5 11164 29. 09. 2018, 07:44:11
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex