Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být...
#49
(16. 12. 2010, 00:19:48)Adriane Fox Napsal(a): -> Nela: když ti tvůj víceméně snoubenec řekne, ... no to už je vážně hodně osobní :o) Ale na to, jak se tvářil jak mně hrozně miluje a pak přišel s tak pitomým důvodem... Ano, borcení ideálů v tak mladém věku je smutné. Já tomu říkám "dospívat znamená přicházet o iluze" a navíc zamilovanost a láska jsou v psychologické literatuře tak krásně popsané, že pro mně je to prostě přirozený proces a ne něco nadpřirozeného...a hlavně jak snadno se bortí manželství z tak pitomých důvodů....Lidé by se měli párovat na základě racionálního výběru, nikoli "zdogovaní hormony zamilovanosti"....nějak už nedokážu a nechci uvěřit, že je to možné..........(příliš tvrdá osobní zkušenost)

A tak to chápu, také mi bylo ctí....někdy to zkrátka člověka mele, až ho to semele a to je malér, nesmíme se ale dát, jsme silné holky, přece. :) Kdybys věděla, co já jsem zažila nechutného, a to se v tomto případě o vztahu rozhodně mluvit nedalo, i tak to ale stačilo klidně na x životů. LOL Jenže vzhledem k tomu, že se považuji za člověka s celkem vyrovnanou psyché, tak jsem dospěla k jednoznačnému a pevnému rozhodnutí, že za druhého jeho vlastní problémy řešit nelze, když ani sám je řešit nechce. V tomto jsem se stala nekompromisní. Toto vskutku není náš problém. Takže no problem. :) Neboj, Adri, ta "opravdová" láska jednou přijde a pak to půjde všechno jako po másle, žádný strach!
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asi jsem asexuálka, ale nechci jí být... - od Ne-diskusni-forum-la - 17. 12. 2010, 01:11:42

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asi jsem asexuál ... mctom-diskusni-forum-ato666 30 84858 12. 10. 2023, 22:57:05
Poslední příspěvek: Pet-diskusni-forum-ros
  Asexualka s maskou katul-diskusni-forum-e1786 19 17629 18. 09. 2021, 08:19:05
Poslední příspěvek: d--diskusni-forum-kun
  Asexualka (?) Moje zkušenosti se sexualitou evi-diskusni-forum-kula 20 29438 05. 04. 2021, 09:08:56
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Vôbec netuším čo tu vlastne robím, ale potrebujem pomoc seti-diskusni-forum-mokit 0 4733 08. 01. 2019, 00:16:02
Poslední příspěvek: seti-diskusni-forum-mokit
Heart Chtěla jsem být "normální a obyčejná"....no, těsně vedle art-diskusni-forum-3mis 5 11053 29. 09. 2018, 07:44:11
Poslední příspěvek: art-diskusni-forum-3mis

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex