Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexuálové toužící po dětech
#91
(23. 07. 2016, 07:50:02)adevr Napsal(a): ... jen aby to nevyznělo blbě... to Hezký, jsem napsal trošku posmutněle.

Znám pár chlapů co splnili ženě touhu po dítěti, a pak už jen vlastně platili a platili... a protihodnota je mnohdy minimální. Sobecké výmluvy, posouvání donekonečna ,,domluvených" krátkých setkávání z dítětem... myslím že by se o podobné situaci mnoho mužů vyjádřilo a nebylo by to příjemné čtení.
Někdy z takových alimentů ,, na dítě" vyžije i dlouhodobě ona ekonomická matka.

Snad to v tomhle případě tak není , a třeba ta domluva taková i byla.

Mohlo by mi do toho být prd, ale s ohledem že se tu čas od času objevují podobné inzeráty od žen co chtějí mít dítě, ale muže ne... je třeba i drobné varování.
Dal bych si pozor aby to nebylo podle přísloví- Když ptáčka lapají , pěkně mu zpívají.
Vaše touha po reprodukci může přijít docela draze, a pro dítě zcela v péči matky, se stanete stejně cizím člověkem, mnohdy i záměrně negativně vnímaným parazitem. Ač je opak pravdou.
Vy prostě tu moc nad dětskou duší mít nebudete, tu si bude uzurpovat ona matka a to jak vás bude dítěti představovat, bude záležet jen a pouze pouze na vaší štědrosti.
Nevím jestli to někomu za přenos genů stojí.

Já jistou zkušenost s dětmi mám, a řekl bych že jsem to zvládl dobře, ale pokud mohu radit, buďte v téhle oblasti opatrní. Nejen že to odnese vaše peněženka, a přijde prázdnota z prozření, ale i to dítě vychovávané lačnou matkou, nečeká nic dobrého.
Myslím že je fajn, když má ve výchově oba vzory, mužský a ženský, a navíc pokud přišlo na svět pouze proto aby vyplnila osamělost matky a přineslo ji i finanční zisk od pečlivě vybraného partnera, samozřejmě slušně vydělávajícího aby ty alimenty stály za to, tak z něj velmi pravděpodobně, vyroste akorát zm.d s křivým pohledem na svět. Co taky jiného s takovým vzorem... ne?

A tyhle stránky mohou být ideální k tomu jak ulovit hejla... :)

To co píši nevztahuji přímo k předchozím příspěvkům... jen mne to celé tak trochu evokovalo k tomu, napsat tohle nabádání k opatrnosti. Té přece není nikdy dost.

Já mohu odpovědět jednoduše, krátce a výstižně.
Chtěla jsem dítě, chtěla jsem chlapa, bylo mi jedno, že nebude vyžadovat sex,jen jsem chtěla úplnou rodinu.Chlap sliboval,dokonce i svatbu,jen když spolu budem to dítě mít.Já blbá do toho šla s chlapem,který žije jinak přes půl republiky v domění,že ho city k dítěti změní ,bude rád s námi.Opak je pravdou.Ano,zaplatil vitamíny v těhu,zaplatil výbavu pro miminko,investoval opravdu hodně.Za období těhu, byl za mnou ale fyzicky pouze 3x , a to ne za mnou jako tak, aby mne navštívil, ale jel se mnou na screening.Po porodu se vše změnilo.Začal vyčítat každou korunu co investoval,psal emaily,že mi dítě veme k sobě do čech atd atd.O alimenty jsem se musela soudit a to vyhrožoval, že jestli to udělám, kluka mi veme...(nyní jdu zvyšovat, i když opět pod pohrůžkou, jelikož má prcek 3 roky,je čas školky,není zcela zdráv,takže nároky co se financní týče jsou vysoké).Vše co dostávám jsou jeho alimenty a rodičák, ten nejnižší.A milý tatínek dojede co 14 dní,to mu stačí peníze pošle, to je pravda, ale když chci něco navíc, má plnou pusu řečí, kolik už vydal a to je stále dokola.Píše mi stále, že řeším peníze, ale že vidí kluka jen pár dní v měsíci...o.k, vyhotovila jsem dohodu o max.rozšíření styku i o neděle, podotýkám, že si sám nastavil návštěvy přes zimu co 3 týdny....a tatínek mi dohodu odmítl podepsat.Jsou to tedy jen kecy ze strany otce,stále jen vyhrožuje, soupeří a vymýšlí si, že chce kluka vidět víc, ptž když mu to potvrdím, tak co udělá...nechce to. A to jsem u něho byla 4 měsíce nastěhovaná, ale k vůli tomu, že prcek otce nepřijal, jsem zpátky doma.Takže v mém případě nejde o vychcánku matku, ale vychcánka tatínka, který si jen udělal dítě a stačí mu se jednou za čas dojet podívat na kluka jak vyrostl, pošle co má a více ho nezajímá. Platit už nyní více odmítá a jsem přesvědčenA,že jakmile soud určí vyšší alimenty, bohužel jsou potřeba (a opravdu ne pro mne, mne živý sousedka/kamarádka, jinak bych už dávno pošla hlady a to bez nadsázky), tak jezdit přestane...k vůli své hrdosti a uraženosti. Já jsem vděčna za to, že mám dítě, ale naopak budu nabádat holky, dejte si pozor, s kým si to dítě děláte, je třeba toho člověka poznat alespon půl roku, rok...za čtvrt roku , u nás, jsem nic nepoznala a teď lituji, s kým to dítě vlastně mám.
mějte se fajn
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexuálové toužící po dětech - od mušelín - 16. 11. 2011, 20:25:39
RE: Asexuálové toužící po dětech - od MadRat - 17. 11. 2011, 13:27:12
RE: Asexuálové toužící po dětech - od MadRat - 20. 11. 2011, 14:45:15
RE: Asexuálové toužící po dětech - od beryze - 22. 11. 2011, 16:32:17
RE: Asexuálové toužící po dětech - od mušelín - 23. 11. 2011, 21:30:10
RE: Asexuálové toužící po dětech - od mušelín - 24. 11. 2011, 14:00:49
RE: Asexuálové toužící po dětech - od mušelín - 24. 11. 2011, 20:56:20
RE: Asexuálové toužící po dětech - od mušelín - 25. 11. 2011, 11:25:54
RE: Asexuálové toužící po dětech - od mušelín - 25. 11. 2011, 21:55:05
RE: Asexuálové toužící po dětech - od mušelín - 26. 11. 2011, 20:45:05
RE: Asexuálové toužící po dětech - od MadRat - 25. 11. 2011, 11:33:30
RE: Asexuálové toužící po dětech - od mušelín - 26. 11. 2011, 23:10:08
RE: Asexuálové toužící po dětech - od mušelín - 27. 11. 2011, 20:38:49
RE: Asexuálové toužící po dětech - od mušelín - 28. 11. 2011, 21:20:17
RE: Asexuálové toužící po dětech - od mušelín - 29. 11. 2011, 22:35:58
RE: Asexuálové toužící po dětech - od mušelín - 28. 11. 2011, 20:57:02
RE: Asexuálové toužící po dětech - od Jakub - 13. 12. 2011, 13:08:03
RE: Asexuálové toužící po dětech - od mušelín - 13. 12. 2011, 21:25:23
RE: Asexuálové toužící po dětech - od Jakub - 14. 12. 2011, 12:36:44
RE: Asexuálové toužící po dětech - od beryze - 14. 12. 2011, 16:04:04
RE: Asexuálové toužící po dětech - od Jakub - 20. 01. 2012, 13:07:56
RE: Asexuálové toužící po dětech - od Ni-diskusni-forum-k@l - 05. 08. 2016, 17:08:46

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex