Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím a žvaním : )
#3
(16. 01. 2012, 09:52:35)AlineDaryen Napsal(a): Koukám, že řady žen a dívek, co se vžívají do gay sexu, se nám tady rozšiřují :D Mám to podobně, a když se někomu svěřím, vždycky se mě ptá, proč se teda nenechám předělat na chlapa. Přemýšlelas někdy o něčem takovém?

Proč hned tak radikální řešení? Já o takové zálibě v gay sexu slyšela i u 2 normálních heterosexuálek a ty holky určitě nevypadaly jako nespokojené se svým pohlavim, spíš naopak jako vyrovnané, sebevědomé (jinak by se taky s takovou informací nesvěřovaly)
A mimochodem, myslíš, že by se stejně tak zeptali chlapa, co by se svěřil, že se mu líbí lesbický sex? Mně tohle připadá jen jako sexismus. Chlap si smí představovat, co chce, a je vnímán jako normální, kdežto ženská skoro nic, nebo je jinak hned za nenormální a zvrhlou. Třeba obliba gay sexu není u žen taková rarita, ale ženy jen o ní obvykle mlčí?


To Riwenna: Vítej u nás
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Zdravím a žvaním : ) - od Riw-diskusni-forum-enna - 16. 01. 2012, 00:00:19
RE: Zdravím a žvaním : ) - od Lu-diskusni-forum-cy - 16. 01. 2012, 12:48:18
RE: Zdravím a žvaním : ) - od mušelín - 16. 01. 2012, 20:58:41

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex