Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím a žvaním : )
#4
(16. 01. 2012, 12:48:18)Lucy Napsal(a): Proč hned tak radikální řešení? Já o takové zálibě v gay sexu slyšela i u 2 normálních heterosexuálek a ty holky určitě nevypadaly jako nespokojené se svým pohlavim, spíš naopak jako vyrovnané, sebevědomé (jinak by se taky s takovou informací nesvěřovaly)
A mimochodem, myslíš, že by se stejně tak zeptali chlapa, co by se svěřil, že se mu líbí lesbický sex? Mně tohle připadá jen jako sexismus. Chlap si smí představovat, co chce, a je vnímán jako normální, kdežto ženská skoro nic, nebo je jinak hned za nenormální a zvrhlou. Třeba obliba gay sexu není u žen taková rarita, ale ženy jen o ní obvykle mlčí?

No, kdyby ten chlap řekl, že ho sex jinak vůbec neláká, ale fantazíruje o lesbickém sexu, tak by se ho určitě někdo zeptal, tím jsem si jistá... Ale máš pravdu, že špetka sexismu v tom bude.
Jinak obliba gay sexu u žen, ať už hetero nebo jiných, vůbec není rarita, já sama patřím do mnohatisícové slashové komunity, ve které naprosto převládají ženy. Spíš mě zajímalo, jestli by takové fantazie byly pro někoho důvod o té změně pohlaví uvažovat. Já bych do toho určitě nešla, necítím se ani jako žena, ani jako muž, takže by to zřejmě na věci nic neměnilo.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Zdravím a žvaním : ) - od Riw-diskusni-forum-enna - 16. 01. 2012, 00:00:19
RE: Zdravím a žvaním : ) - od Aline-diskusni-forum-Daryen - 16. 01. 2012, 15:32:56
RE: Zdravím a žvaním : ) - od mušelín - 16. 01. 2012, 20:58:41

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex