Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím a žvaním : )
#5
To AlineDaryen:
Děkuji ; ), tak nemůžu říct, že bych zkusila vše, ale jednoduše jsem si snažila na svoje otázky najít nějaké odpovědi a tohle se mi jevilo jako nejsprávnější závěr. : D. Osobně jsem nikdy nepřemýšlela o tom, proč se trápit zrovna z hlediska orientace, neboť jsem zřejmě vyrůstala v dosti tolerantním okolí (ohledně těchto věcí), takže jsem zvyklá brát tyto fakta tak, jak jsou. Každý je prostě nějaký : ).

Rozchod s kamarádkou byl u mě celkem problematický, když to shrnu, tak mě řekněme sprostě podrazila. V konečném důsledku se už vůbec nevídáme. A já už raději vzpomínám jen na ty hezké zážitky. : ) ...

: D. Tak, to mě celkem těší ; ), obvykle mi totiž vnucují myšlenku, že když si představuji dva gaye, tak musím být přece 100% a nutně hetero, protože jsou to přece dva chlapi ... *facepalm*. Ale oni ti dva kluci prostě mají něco do sebe : D, :3. (A na mně se spíš projevilo to, že "příliš mnoho yaoi způsobuje 'averzi' k heterosexualitě", ale to je jedno : D) A hehe, ale jo, přemýšlela jsem o tom. Sem tam. V takovým tom duchu, že se nad něčím rozplývám, ale přitom vůbec nemám šanci poznat, jestli je to opravdu takové, jak si myslím. :' D. Ale spíš v mladším věku : D, pak jsem si zjistila, kolik je s něčím takovým práce. A v konečném důsledku mi přišlo, že jsem "příliš hezká na to, abych byla chlap". :DDD. Ne, tak zas takový narcis nejsem : D. Ale myslím si, že jsem holka. (Ovšem být gay třeba jen na chvíli by bylo zajímavé a ráda bych to vyzkoušela, ale bohužel mnoholičný lektvar neexistuje : D. Tak mám asi smůlu : DD)
Éh, no a tys o něčem takovém přemýšlela? ^^

A děkuji ^^, třeba tu nějakou potkám : ).

To Lucy: Děkuji : ))
No, jak říkáš, obliba gay sexu u žen možná nebude taková rarita, jen je pak možná spíš otázka, na kolik je to prostě obliba a na kolik se do toho vžívají : ).
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Zdravím a žvaním : ) - od Riw-diskusni-forum-enna - 16. 01. 2012, 00:00:19
RE: Zdravím a žvaním : ) - od Riw-diskusni-forum-enna - 16. 01. 2012, 15:33:40
RE: Zdravím a žvaním : ) - od mušelín - 16. 01. 2012, 20:58:41

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex