Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím a žvaním : )
#13
(17. 01. 2012, 12:12:49)AlineDaryen Napsal(a): Tak to zní hodně lákavě! Akorát já bych se svým zrzavým hárem mohla být leda tak Bill Weasley, kdybych to vyžehlila : DD Což vůbec není špatný nápad, protože za ty kožené kalhoty, co má v sedmých filmech, bych vraždila...

Jo, třeba se mi ten sen jednou splní. Až budu fakt stará a zbydeme na sebe s nějakou další starou tetkou. Budeme společně belhavě pronásledovat sladké chlapečky a přivádět je do rozpaků : D

Děkuju ^^. Těší mě, že to nepovažuješ za úplně zcestné ^^ : D. Nooo, ovšem Bill Weasley je sexy :33, ten se schvaluje. : D. Kdo do páru? :'D
Já jako tmavovláska bych možná mohla být i ten Regulus, kdyby se trochu přimhouřily oči :' D, případně kdybych si něco provedla s nosem a ... :' DDD. Dřív jsem byla obarvená na blond, jelikož jsem se snažila házet Lucius-image : DD, teď mám blond paruku :'DD.

: DDD. Neviď to zas tak negativně, ale to, co popisuješ, je hodně vtipná představa. : DD. *představuje si dva pěkné chlapce na lavičce, romantická hudba na pozadí a zpoza křoví nenápadně vykukuje postarší dáma..., drkne do jiné dámy, která s tichým zaklením, "Au, moje kosti," vykukuje s dalekohledem..., oko jednoho chlapce zabloudí ke křoví ..., zbledne, jeho výraz získává křečovitě vyděšený výraz, "T-tam," vykoktá ukazuje vaším směrem ...* ... ^^;
Já si zas představuji svoji komunitu, jak sedíme v cosplayích jako staré paničky nad čajem a rozebíráme, jak by asi vypadal vztah Hirokiho s Nowakim po šedesátce ... A nevím proč, ale přesně teď jsem si vzpomněla na povídku své kamarádky, kde je scéna, jak si Lucius dává protézu ... : DDD ... Noo, asi půjdu radši spát, kdo ví, co by ze mě ještě vypadlo : D.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Zdravím a žvaním : ) - od Riw-diskusni-forum-enna - 16. 01. 2012, 00:00:19
RE: Zdravím a žvaním : ) - od mušelín - 16. 01. 2012, 20:58:41
RE: Zdravím a žvaním : ) - od Riw-diskusni-forum-enna - 19. 01. 2012, 02:05:02

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex