Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím a žvaním : )
#15
Zdravím,

dík za Tvůj příběh, jsem oproti Tobě srab, takže jsem si prošla podobnou cestou jako Ty, ovšem pouze v rovině myšlení, trápení, bez výraznějších pokusů o sblížení ať už s ženou nebo mužem, a jasnějším "obrysům" svého "postižení" jsem došla až nedávno, vlastně se tím zabývám dál, proto tady taky sem ;) Ano, jak píšeš, emoční blízkost, to je to, co hledám i já, se stejnými pocity, až mě udivuje, kolik lidí mi tu mluví (píše) z duše, asi na tom budem vážně podobně, ať tomu říkáme jakkoli. I se sexuální touhou jsem na tom obdobně, existuje, takže masturbuji a z představ bývám víceméně zmatená, muži, ženy, ale spíš emočně, ženy jako bych brala do náruče já, naopak k muži bych se choulila, ale že bych u toho potřebovala slintat ať už čímkoli ;), to ne. Jestli to máš opravdu tak, buď ráda, žes na to přišla tak brzy a máš čas a prostor se podle toho zařídit, vyrovnat se s tím, naučit se mít svůj svět...Jak vlastně teď po tomhle poznání žiješ?
Nikdy neuděláš to co chceš, a vždycky ti vyjde opak. (J. Suchý)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Zdravím a žvaním : ) - od Riw-diskusni-forum-enna - 16. 01. 2012, 00:00:19
RE: Zdravím a žvaním : ) - od mušelín - 16. 01. 2012, 20:58:41
RE: Zdravím a žvaním : ) - od mi-diskusni-forum-06 - 23. 01. 2012, 17:57:12

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex