Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Singles a životní spokojenost
#22
Podle toho, co vidím kolem sebe, tak ti, co jsou single, si stěžují, že by někoho chtěli, a ti ve vztahu se zase pořád hádají. Tak nevím co je horší :-D. Podle mě je to tím, že zamilovanost je sice asi hezká věc, ale postupně vyprchá, ti lidi jsou pak spolu už jenom ze zvyku a pak se diví, že se jim to tak nelíbí. Mě třeba single život naprosto vyhovuje, protože si můžu řídit všechno podle sebe a nemusím se kvůli někomu omezovat. Navíc podle mých zkušeností, pokud jsem s někým delší dobu v příliš častém kontaktu, tak si pak začneme lézt na nervy. A v neposlední řadě takový vztah stojí spoustu času, energie i peněz, a to všechno se myslím dá využít jinak lépe :-)
Jinak naprosto souhlasím s CFM a Aline (je vidět, kdo je tady podnikatel :-D). Podle mě jsou spokojení jen ti, co nemají ambice. Hezky to popisuje Ivo Toman ve své poslední knize - je určitá skupina lidí s velkou vnitřní motivací, která je žene kupředu, a ti prostě nikdy nemůžou být spokojení, protože si neustále kladou nějaké cíle. Aspoň pro mě je tahle nespokojenost smyslem života, protože vždycky mám co překonávat. Naopak "normální" život (vystudovat, najít si práci, založit rodinu, jít do důchodu a umřít) je pro mě ta největší noční můra. Nikdy nepochopím lidi, kterým tohle vyhovuje, a už vůbec ne nějaké snahy o nalezení vnitřního klidu, jak někdo praktikuje. Protože jistota a spokojenost automaticky znamená stereotyp.
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Singles a životní spokojenost - od mušelín - 20. 02. 2012, 15:33:37
RE: Singles a životní spokojenost - od mušelín - 20. 02. 2012, 21:35:37
RE: Singles a životní spokojenost - od MadRat - 22. 02. 2012, 12:28:07
RE: Singles a životní spokojenost - od Backstr-diskusni-forum-eet Boy - 22. 02. 2012, 16:27:21

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  TV Nova/Magazín Víkend (17.2.): Kněz doporučuje celibát jako "řešení" pro "singles" Magr-diskusni-forum-amal 6 19261 17. 02. 2015, 13:51:01
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex