Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Je tento portál opravdu pro asexuály?
#9
(06. 04. 2012, 16:23:23)Moravan Napsal(a): Já už nejspíš taky. Napadají mě minimálně tři nicky. Přitom je zajímavé, jak admini jakože dbají na nějakou komunikační etiku. Ale nevím, moc to asi neprožívají, jen za poslední týden tu naskákalo několik reakcí zralých na ban. A mezi nimi, kromě evideních urážek, napadání, zesměšňování jsou i názory vysloveně obhajující sex, flirt, atd. No dobře, opravdu jsou i tací, pro které je tohle zajímavé. Ale co dělají na tomhle fóru ? Baví je rýpat do ostatních, relativizovat každý názor i hodnoty, tvářit se že vše znají a vědí a ostatní jsou jen nic nechápající ubožáčci ?
Divné... A smutné. A motivující akorát k odchodu.

A no jo, však už si zakládám jiné fórum a pak tu bude klid Velmi šťastný
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od ChildF-diskusni-forum-reeMan - 06. 04. 2012, 16:29:38
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od mušelín - 06. 04. 2012, 16:37:01
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od mušelín - 06. 04. 2012, 20:06:37
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od MadRat - 06. 04. 2012, 16:43:10
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od MadRat - 06. 04. 2012, 17:10:54
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od MadRat - 06. 04. 2012, 16:35:35

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Proč jsem se já sexuál přihlásil na portál asexuálů? Do-diskusni-forum-bra 13 40296 09. 08. 2012, 05:56:26
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex