Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Je tento portál opravdu pro asexuály?
#10
(06. 04. 2012, 15:44:35)Marek Parek Napsal(a): A ať se zde rozhlížím, jak se zde rozhlížím, nevidím tady nikde, že by se zde prezentovaly asexuální asexuálně žijící páry.
No, já když jsem si našla partnera, tak jsem odud zmizela, k čemu se taky prezentovat ;) Snad ne proto, aby někdo řešil, co dělám v ložnici LOL
(06. 04. 2012, 15:44:35)Marek Parek Napsal(a): A na základě všeho co jsem tady viděl si kladu otázku, proč by spolu asexuální pár spolu vlastně měl asexuálně žít? (zjednodušeně řečeno - proč by spolu vůbec měl žít).
Přátelství? Nesexuální intimita (třeba kamarády nelíbám...)? Společný smysl pro humor? Trvalý společník na výlety? Možnosti jsou různé. Třeba láska pro romantické asexuály, ale nedávno jsem si překvapeně přečetla, že i aromantičtí asexuálové hledají partnery. To je zase záhada pro mě.

(06. 04. 2012, 15:44:35)Marek Parek Napsal(a): A na základě všeho co zde takřka denně čtu si myslím, že je to nemožné, ne-li nesmyslné. Ano, není to příjemné pomyšlení a jestli to někomu vadí, tak se za to omlouvám.
Tohle je české minifórum, přece jenom tady je dost malý vzorek populace, navíc spousta lidí po najití parntera přestane být aktivní.

[Pozor, potenciální nechutnosti pro citlivé uživatele]
Víš, že existuje sexuální úchylka, jmenuje se koprofilie - záliba ve výkalech? A její podforma, koprofágie, neboli pojídání výkalů. Zkoušel jsi to? Máš to s partnerkou v plánu? Nebo se tomu při nejlepší vůli nevynhete, protože budete zvědaví? No, tak podobně se cítím, když tady pořád někdo uvažuje, že dva asexuálové sex vyzkouší.
Za prvé - kdyby ano, co je komu do toho. Třeba je na tom něco začne bavit, což je jedině důvod k oslavě.
Za druhé - pokud nejsou ani zvědaví, tak k tomu mají asi stejně důvodů, jako ty k provozování např. koprofágie nebo podobných mňamek, a že jich existuje. Spousta lidí má k sexu odpor, já třeba ještě trochu taky, i když to před rokem a víc bylo ještě horší, to jsem z pomyšlení na sebe oddávající se sexu skoro zvracela. Takže komentáře o tom, že sex určitě ve vztahu vyzkouším, mi přišly na stejné úrovni, jako že si zkusím sníst hovínko, protože co když se mi to bude líbit.
[konec nechutné části]
Čekala bych, že aspoň tady se lidé budou schopni na to podívat i z hlediska asexuálů, co mají k sexu odpor, a odpustí si kecy o tom, že taky skončí u sexu. Takhle je to jako na návštěvě u babičky "Však až najdeš toho pravého...". WTF.


(06. 04. 2012, 14:20:55)altec Napsal(a): Nejsem tady zrovna nějak dlouho, ale nešlo si nevšimnout, že na těchto stránkách je mnoho lidí, kteří podle mě asexuální prostě nejsou a jen si to namlouvají, případně se rovnou prezentují jako sexuálové a "vtírají" se se svými názory, na to mají ale prostor na většině jiných fór, je to od nich naprosto neohleduplné a začíná to tady pak působit spíš místama jako fraška, že si tady lidi vlastně jen na něco hrajou, aby byli zajímaví..není od věci si uvědomit, co to vlastně je asexualita a jestli je to fakt jejich případ, protože podle mě tyhle stránky vznikly za účelem navzájem se jako menšina podporovat a poradit skutečným asexuálům..za chvíli nebude mít asexuální člověk opravdu kam jít, protože se všude nacpou ostatní..

Mimochodem, pokud Ti vadí obsah zdejšího fóra, navrhuji psát víc asexuálních příspěvků. Takhle si může každý, kdo skoro nic nepíše a raději čte (proti čemuž nic nemám) stěžovat, že ti, co píší, píší věci, co se mu nelíbí.

Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od mušelín - 06. 04. 2012, 16:37:01
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od mušelín - 06. 04. 2012, 20:06:37
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od Kat-diskusni-forum-rina - 06. 04. 2012, 16:30:06
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od MadRat - 06. 04. 2012, 16:43:10
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od MadRat - 06. 04. 2012, 17:10:54
RE: Je tento portál opravdu pro asexuály? - od MadRat - 06. 04. 2012, 16:35:35

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Proč jsem se já sexuál přihlásil na portál asexuálů? Do-diskusni-forum-bra 13 39963 09. 08. 2012, 05:56:26
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex